Бальні танці: бахмутянка запрошує дітей на тренування в Одесі

Семаковська Тетяна 11:08, 25 Жовтня 2023
Ілюстрація Бахмут IN.UA 

Бахмутянка Аліна Бідова з 12 років почала займатися бальною хореографією. Дівчина зауважує, що цей вік вважають вже пізнім для танців, але героїні вдалося домогтися гарних результатів. Зараз Аліна викладає танці для діток в Одесі.

Редакція Бахмут IN.UA поспілкувалася з дівчиною, розпитали про те, як проходять тренування і скільки коштують.

Тренування у Бахмуті

Аліна Бідова народилася та виросла у Бахмуті. У 12 років дівчинка прийшла з подругою на танці, а згодом так захопилася ними, що вирішила присвятити цьому життя. У 17 років вона вже допомагала тренеру працювати з меншими вихованцями.

Побачивши, що Аліна добре лагодить з дітками, наставник запропонував їй працювати разом. Так почався шлях бахмутянки до професійного тренерства. За два місяці до повномасштабного вторгнення дівчина влаштувалась працювати у бахмутську школу, сформувала групу для навчання. Втім, плани довелося змінити.

Евакуація. Дніпро-Одеса

Я недовго працювала. Війна не дала мені цього зробити. У кінці квітня 2022 року я вже евакуювалася до Дніпра, але танцями там не займалася. Не було ні сил, ні фінансової можливості.

Аліна Дубова // тренерка з бальних танців

У Дніпрі героїня швидко опанувала нову сферу — почала займатися нарощуванням вій, послуги надавала близько 5 місяців. Однак місто Дніпро не стало для героїні тимчасовим домом, вона вирішила шукати його далі. Дівчина переїхала в Одесу з коханим, тут вона відчула себе на своєму місці й вирішила відновити заняття танцями.

Спершу Аліна шукала можливість працювати у студії, але такий досвід виявився гірким, тож тренерка знайшла приміщення для оренди у Малиновському районі Одеси, зараз його перейменовано в Хаджибейський.

Як відбуваються заняття й скільки коштують?

Аліна Бідова займається з дітками від 5 до 12 років, як у груповому форматі, так й індивідуально. Заняття двічі на тиждень, тривають годину. Місяць уроків з професійною тренеркою коштує 900 гривень, але якщо з дитиною потрібно працювати персонально, то вартість одного заняття складе 300 гривень.

Бальна хореографія підходить для всіх діток, запевняє тренерка, незалежно від гендеру. Батьки часто хвилюються, що такий вид спорту не рекомендований малюкам з викривленням стопи, або клишоногістю.

Однак це не так, каже тренерка. Вона пояснює, що саме завдяки танцям можна виправити подібний дефект. Крім того, саме хореографія чудово підходить для сором’язливих хлопчиків чи дівчаток, вона допомагає дитині впевненіше себе почувати й менше звертати увагу на думку оточення.

Я особливу увагу приділяю діткам, у яких помічаю клишоногість. Ми з підопічними робимо акцент на стопи, розминаємо їх, тримаємо у тонусі. Батьки можуть не хвилюватися за це,

каже тренерка з бальної хореографії // про роботу з клишоногістю

Розклад занять та телефон для запису

Тренерка має вільні години для занять у середу з 16:00 до 17:00, а також у суботу з 14:00 до 15:00.

Щоб записати дитину на бальну хореографію дзвоніть за телефоном: +380 663 850 388, або пишіть у дірект Аліні Бідовій.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що думають про “мир з росією” мешканці Краматорська та Добропілля. Відео

Семаковська Тетяна 18:20, 28 Березня 2025

Звідусіль лунають заяви про можливий мир з росією. Проте своїми діями країна агресорка не показує ту саму готовність до миру. Росія продовжує обстрілювати міста та вбивати українців.

Відеоператор Бахмут IN.UA Роман Потапенко побував у двох прифронтових містах: Краматорську та Добропіллі. Ми дізнавались, що думають про мир з росією донеччани.

Мир з росією? Що думають про це мешканці Краматорська та Добропілля

Український стяг в Краматорську / фото Роман Потапенко

У Краматорську вітряно, але на вулицях багато людей. Місцеві прогулюються, віпочивають на лавочках, у місто прийшла весна, на перший погляд тут “спокійно”. Хоча вибухи тут доволі часті, місто періодично обстрілюють росіяни.

На вулицях людно / фото Роман Потапенко

У мешканців Краматорська ми питали:

  • Чи вірять жителі прифронтових міст у закінчення війни?
  • Що вони думають про можливу мирну угоду, майбутнє України та чи варто довіряти ворогу?
  • Яким країнам чи міжнародним лідерам довіряють як посередникам у перемовинах щодо припинення вогню?

Мешканці з журналістами спілкуються неохоче, але нам вдалося отримати кілька коментарів. Поза камерою люди стверджували: довіряти росії не варто. Ті, хто не боїться говорити на камеру, кажуть, що вірять в силу дипломатії.

Місцева жителька Краматорська / фото Роман Потапенко

Одна з жительок Краматорська розмірковує, що допогти припинити війну в Україні, на її думку може бути дипломатія. Жінка додає, що як посередникам угоди довіряла б лідерам Франції та Італії.

У Добропіллі місцеві теж неохоче коментують на камеру, поза нею, кажуть, що росії довіряти не можна.

Дивіться відео, в якому жителі прифронтових міст Краматорська та Добропілля розповідають про власні думки щодо закінчення війни

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як бахмутянка Наталя на Дніпропетровщині започаткувала власний мінібізнес

Семаковська Тетяна 14:00, 19 Березня 2025

Після початку повномасштабного вторгнення росії багато українців були змушені покинути свої домівки, рятуючи свої життя. Серед них — пані Наталя, мешканка Бахмута, яка у 2022 році евакуювалась до Дніпропетровської області. Але, попри всі труднощі, жінка не опустила руки, а започаткувала власну справу.

Нове життя у селі: з чого все почалося

Переїхавши до одного з невеличких сіл Дніпропетровщини, Наталя стикнулася з проблемою, знайомою багатьом переселенцям: відсутністю роботи та фінансової стабільності. Але опускати руки жінка не збиралася. Вона мала досвід у вирощуванні курей в Бахмуті, та цього разу вирішила спробувати свої сили у розведенні свиней.

“У Бахмуті мала невеличке господарство, тут вирішила спробувати вирощувати свійських тварин”.

Жінка самотужки придбала одразу 12 свиней і взяла на себе повну відповідальність за їх догляд. Протягом року Наталя вирощувала тварин, годувала домашніми кормами, слідкувала за здоров’ям.

Господарство пані Наталі / фото надане героїнею

Через рік клопіткої праці господарство пані Наталі почало давати перші результати. Вона вирішила запропонувати людям домашнє м’ясо власного виробництва. Зараз у її домогосподарстві залишилося 11 свиней.

Особливістю бізнесу Наталі є можливість доставки м’яса поштою. М’ясо перед відправкою жінка підморожує, аби зберегти якість продукту. Вона відправляє замовлення поштою, дбаючи про те, щоб кожен клієнт отримав свіже та якісне м’ясо. Уже зараз продукція має попит серед земляків та інших охочих скуштувати натуральний продукт без хімії.

“Люди замовляють, дякують, кажуть, що м’ясо дуже смачне та свіже”, — з радістю розповідає жінка.

Підтримати бахмутянку можна, замовивши її продукцію. Для деталей та оформлення замовлення потрібно зв’язатися з Наталею телефоном +380 (50) 247 1670.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що думають про “мир з росією” мешканці Краматорська та Добропілля. Відео

Звідусіль лунають заяви про можливий мир з росією. Проте своїми діями країна агресорка не показує ту саму готовність до миру. Росія продовжує обстрілювати міста та […]

Як бахмутянка Наталя на Дніпропетровщині започаткувала власний мінібізнес

Після початку повномасштабного вторгнення росії багато українців були змушені покинути свої домівки, рятуючи свої життя. Серед них — пані Наталя, мешканка Бахмута, яка у 2022 […]

“Дрони допомагають тримати оборону”: офіцер розвідки “Алекс” про війну БПЛА та мобілізацію в бригаду “Тайфун”

Війна в Україні змусила змінити не лише стратегію та тактику, але й технологічний підхід до ведення бойових дій. Дрони стали важливими союзниками в розвідці, атаках […]

спільноти

“Ми хотіли зробити так, щоб про Бахмут не забули”: як Інесса Мішеніна створила спільноту для допомоги і об’єднання земляків

Інесса Мішеніна — відома перукарка-стилістка з Бахмута, в рідному місті вона мала свій салон краси. Після початку повномасштабної війни жінка переїхала до Києва, де продовжила […]

Психолог потрібен кожному: як капеланка Мейра Беспьорстова підтримує військових на фронті

Мейра Беспьорстова — психологиня та капеланка, яка регулярно працює з військовими. Вона вела в Бахмуті активну волонтерську діяльність, а зараз підтримує дух військових, котрі боронять […]

18:15, 14.02.2025 Скопіч Дмитро