Можливість у Києві: людям старше 50 років допоможуть знайти роботу

Семаковська Тетяна 15:04, 9 Жовтня 2023
Навчання у Києві/Pexels

Благодійний Фонд “Життєлюб” анонсував навчання для людей 50+ років. Навчання безоплатне, тож, якщо ви або ваші рідні у пошуках роботи, або навіть хочете змінити професію, ця можливість для вас.

Про це повідомляє Фонд Життєлюб

Навчання 50+

Анонс навчання/ Фейсбук

14 жовтня стартує безплатний кар’єрний інтенсив «Академія Трудолюб». Для учасників планується два місяці різнопланових занять з спеціалістами. Людей навчать презентувати себе в резюме та на співбесідах, допоможуть дізнатися, як змінити професію та почати нову кар’єру в старшому віці. 

Лекторами виступлять:

  • Олексій Перекрестов, антикризовий управитель продажами В2В;
  • Альона Федько, кар‘єрна консультантка, експертка з профорієнтації;
  • Катерина Скибська, СЕО Dopomoga Ukraine;
  • Тетяна Пашкіна, HR маркетологиня;
  • Вікторія Сафронова, кар‘єрний коуч;
  • Катерина Приходько, HR, рекрутерка, кар’єрна консультантка;
  • Катерина Жученя, керівниця проєктного відділу Happy Monday, кар’єрна консультантка;
  • Юлія Парко, керівниця проєктів;
  • Олена Подобєд, психологиня. 

Як відбуватиметься навчання?

Заняття проходитимуть офлайн у Києві раз на тиждень. Всього їх буде вісім, студенти виконуватимуть домашні завдання – писатимуть резюме та мотиваційні листи, а також складатимуть тести з профорієнтації. 

Наприкінці навчання Трудолюби отримають дипломи, а також – індивідуальні кар’єрні або психологічні консультації та допомогу у пошуках роботи від досвідчених рекрутерів.

Як податися?

Податися на навчання можуть люди віку 50+ років, які шукають роботу або хочуть змінити професію. Для цього заповнюйте гугл-форму https://forms.gle/nViuBRjKGymabE2g7 

Зверніть увагу, що ви обов’язково маєте відвідати мінімум п’ять з восьми занять в «Академії Трудолюб».

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

З Покровська вивезли прах воїна УПА, дисидента Данила Шумука: де буде перепоховання

Валентина Твердохліб 17:40, 26 Грудня 2024
Поле почесних поховань на Личаківському цвинтарі / фото музей “Личаківський цвинтар”

У Львові перепоховають воїна УПА, дисидента, учасника руху опору Данила Шумука. Його прах перевезли з Покровська. Перепоховання Данила Шумука ініціювала його онука.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Перепоховання Данила Шумука

У Львові перепоховають воїна УПА, борця за незалежність Данила Шумука. Його прах перевезли до Львова з Покровська. Перепоховання Данила Шумука ініціювала його онука Ніна Калач.

Перевезення праху вдалося реалізувати завдяки військовослужбовцям 13-ї бригади НГУ “Хартія” та співробітникам СБУ.

Данила Шумука перепоховають на полі почесних поховань Личаківського цвинтаря, поруч із його побратимами та посестрами з УПА і дисидентського руху.

Перепоховання відбудеться завтра, 27 грудня, за таким графіком:

  • 14:00 — чин похорону у Гарнізонному храмі святих Петра і Павла (вулиця Театральна, 11);
  • 15:00 — чин перепоховання на Личаківському цвинтарі;
  • 17:30 — лекція на тему: “Данило Шумук — в’язень трьох окупаційних режимів”. Лектори: сержанти 13-ї бригади НГУ “Хартія” Вахтанг Кіпіані та Володимир Бірчак (Львівська міська рада, площа Ринок, 1).

Хто такий Данило Шумук

Данило Шумук народився 28 грудня 1914 року на Волині. Відомий як громадський діяч, в’язень польських тюрем, нацистських і радянських таборів, дисидент, учасник руху опору, член Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.

Данило Шумук / фото Покровська МВА

У березні 1943 року — грудні 1944 року перебував в УПА, був політвиховником. У квітні 1945 року був засуджений до смертної кари за участь в УПА. Через півтора місяці вирок замінили на 20-річне ув’язнення.

Провів за ґратами понад 40 років життя.

З 2002 року Данило Шумук жив у своєї дочки Віри в місті Покровськ на Донеччині. Тут він і помер 21 травня 2004 року.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Коли розпочнуться зимові канікули у 2025 році: пояснення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 16:20, 26 Грудня 2024
Шкільне заняття / фото ілюстративне, iStock

Навчальний рік 2024-2025 в Україні продовжується. За плечима школярів один пройдений семестр та повноцінні зимові канікули. Утім, а коли саме вони розпочинаються у школах?

Редакція Бахмут IN.UA розповідає, коли саме починаються зимові канікули в школах 2024-2025 та скільки вони триватимуть. 

Зимові канікули у школах у 2025 році

З огляду на ризик блекаутів, заклади освіти отримали право самостійно регулювати навчальний процес та тривалість зимових канікул 2025. Це стосується встановлення канікул, часу початку та закінчення уроків.

Є певні рекомендації від Міністерства освіти та науки України (МОН). Згідно з рекомендацією, відпочинок для дітей розпочинатиметься 30 грудня 2024 року та триватимуть до 10 січня 2025 року включно. 

Відомо, що зимові канікули у Києві вже в розпалі. Вони розпочалися 23 грудня 2024 року та триватимуть до 11 січня 2025 року. Додаткові канікули надаватимуть учням перших класів із 17 до 22 лютого 2025 року.

Інша ситуація у більшості навчальних закладах Дніпропетровської області. Там відпочинок для дітей триватиме з 25 грудня 2024 року до 7 січня 2025 року.

Учні одеських шкіл підуть на зимові канікули з 30 грудня 2024 року по 10 січня 2025 року, як і було зазначено у рекомендаціях МОН.

Чи будуть додаткові канікули взимку

Навчання в Україні може відбуватися як в очній, так і в дистанційній формі. Утім, складна ситуація з енергопостачанням в зимовий період та невизначеність змусила деякі школи прийняти рішення щодо скасування осінні канікули, щоб, за необхідності, подовжити період зимового відпочинку для учнів.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

студенти як заробити грошей

Аквагрим, доставка їжі або власний блог: які цікаві способи заробітку є для студентів

Весною настає пора, коли одинадцятикласники готуються НМТ, після якого підуть в самостійне життя та вступлять до університету. Там їм доведеться розраховувати на власні сили, заробляючи […]

DSC05385 f33a1

Ідеальне резюме: чому це важливо?

В соціально-психологічному тренінговому центрі «Шлях до успіху» Бахмутського міського центру зайнятості  9 жовтня розглядали «секрети» складання  ідеального резюме для якнайшвидшого отримання бажаної роботи. 

Без помилок, але з планами на майбутнє: як правильно написати мотиваційний лист

Написання мотиваційного листа при подачі своєї кандидатури на роботу або на навчання є дуже важливим процесом. Він демонструє представникам компаній або навчальних закладів вашу мотивацію, […]