Сьогодні, 16 липня, мешканці Часів Яру Бахмутського району Донецької області святкують День міста. Цього року через активні бойові дії урочистості проходять онлайн.
З нагоди свята начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус привітав жителів прифронтового міста.
За його словами, попри складну ситуацію на фронті мешканці все одно спробують зробити цей день святом.
«Вітаю рідне місто! Вітаю Вас, наші мешканці, нашого улюбленого Часів Яру. Сьогодні два свята в одному — День металурга і день нашого міста, день народження нашого міста. Кожного дня народження ми завжди бажаємо здоров’я, любові. А сьогодні я хочу побажати Миру нашому місту, Миру нашій країні», — звернувся до містян Сергій Чаус.
Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус. Фото: скріншот
Читайте також: Бахмутський Цветмет в евакуації: що стало з підприємством?
Жителі Часів Яру також долучилися до привітань.
Привітання містян. Фото: скріншот
«Сьогодні наше місто бореться за своє існування в Вільній Незалежній Україні. Часів Яр — це Україна! Ми маємо свою історію, маємо свою культуру. Наші люди добрі, роботящі, ми цінуємо і пам’ятаємо кожний куточок нашого «Божого карманчика», нашого славетного Часів Яру. Хочя ми зараз далеко від дому, але душею і серцем з нашим містом. Часів Яр — це Щит Донеччини! Дню міста Часів Яр присвячується», — Катерина Бубнова.
Мешканка міста Катерина Бубнова. Фото: Фейсбук
«Наш рідний, наш незламний, наш найкращий Часів Яр! Сьогодні у тебе День народження! Знаємо, що тобі не до святкувань, адже ти страждаєш та тримаєшся з останніх сил, борешся за нас, за наші домівки, за кожного часовоярця, за кожного українця. Ми вдячні долі, що стали саме твоїми мешканцями — мешканцями славного міста Часів Яр! Тримайся, рідний, ми все здолаємо разом, душа і серце кожного часовоярця з тобою! Віримо в перемогу та повернення додому — в Часів Яр!
Нехай він буде якомога швидше, щоб наші мешканці, могли повернулися додому і відновити місто, яке є їхньою домівкою. Зі святом Вас! Зі святом рідне місто!», — додають часовоярці.
До слова, Часів Яр був заснований у далекому 1876 році.
Читайте також: Яка ситуація у Часів Ярі з водою?
Раніше журналісти «Бахмут IN.UA» побувала в одному з укриттів Часів Яру під час обстрілу міста. Наші кореспонденти дізнались, як виживають люди під звуки постійних обстрілів, серед руїн та пекла війни.
Фото: Фейсбук
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!