Як бахмутянам ознайомитися з результатами НМТ?

Семаковська Тетяна 12:01, 30 Червня 2023

Вступ 5802c

Результати основних сесій національного мультипредметного тесту (НМТ) уже оприлюднені та доступні для ознайомлення. Цьогоріч вступна кампанія переважно здійснюватиметься у дистанційному режимі через електронний кабінет вступника. Реєстрація розпочнеться вже завтра, 1 липня.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України (МОН).

Як подивитися результат тесту?

Учасники основних сесій тестування зможуть ознайомитися зі своїми результатами у персональних кабінетах на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Для входу необхідно ввести дані, які абітурієнти зазначали під час створення персонального кабінету.

У вкладці «Результати» можна сформувати Інформаційну картку учасника НМТ, яка необхідна для вступу до закладів вищої освіти України.

Як отримати оригінал документа?

Якщо ж абітурієнт вступає до закордонного закладу освіти, то йому знадобиться оригінал документа. Для отримання оригіналу потрібно замовити витяг із відомостей результатів НМТ.

Для отримання витягу учасник НМТ має подати до Українського центру оцінювання якості освіти (вулиця Володимира Винниченка, 5,  м. Київ, 04053 або на e-mail:  [email protected]):

  • заяву;
  • копію документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі у ЗНО / НМТ (якщо неможливо зробити копію реєстраційного документа через те, що його немає, подають копію іншого документа, що посвідчує особу).

На копіях документів, які подають для виготовлення витягу, мають бути: 

  • напис про засвідчення документа, який складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), 
  • особистий підпис учасника, його ініціали та прізвище (у разі оформлення заяви щодо виготовлення витягу законним представником учасника ЗНО/НМТ — особистий підпис законного представника, його ініціали, прізвище), 
  • дата засвідчення копії.

Заяви щодо витягу буде розглянуто в строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Виготовлення та видавання витягів здійснює Український центр оцінювання якості освіти на безоплатній основі.

Детальніше, як оформити витяг — можна дізнатися за посиланням.

Залишилися питання про вступ у 2023 році?

Більше відповідей на запитання щодо НМТ-2023 надала керівниця Український центр оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко під час трансляції вебінару «Що варто знати про вступну кампанію у 2023 році?». Його можна переглянути за посиланням.

Зазначимо, що прийом заяв і документів від вступників триватиме з 19 до 31 липня.

Читайте також: Освіта в Україні та за кордоном: де краще?

Нагадаємо, для цьогорічних абітурієнтів в Україні запрацювала «гаряча лінія» для запитань про вступну кампанію. Для мешканців тимчасово окупованих територій працюватиме урядова «гаряча лінія» 15-45 та 0 800 504 425.

Раніше, на початку червня, для вступників запрацював чат-бот «ОсвітаВсім». Сервіс містить у собі актуальну інформацію щодо особливостей та основних дат цьогорічної вступної кампанії.

Фото: Shutterstock

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Підбірка цікавих костюмів для дітей на Геловін

Геловін 2023: підбірка цікавих ідей для дитячих костюмів

Геловін — цікаве свято, яке прийшло в Україну з Заходу. Його відзначають у ніч на 1 листопада. Ще кілька років тому українці були байдужими до […]

13:31, 30.09.2023 Микола Ситник

Можна показувати себе з кращого боку, але не брехати: експертка розповіла, як правильно скласти резюме

Правильне оформлення резюме є ключовим елементом успішного пошуку роботи. Адже, воно створює перше враження про вас як про кандидата. Вам потрібно вміти підсвітити свої сильні […]

Гуманітарний центр з Бахмутом у серці

Гуманітарні штаби Донеччини: де ВПО можуть отримати допомогу

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької області в 16 регіонах та 27 містах України діють 70 гуманітарних штабів, центрів або хабів. У цих […]

13:55, 29.09.2023 Микола Ситник
ід картка оформити

Паспортний сервіс, ЦНАП та Дія: як отримати картку ID

Сьогодні більшість українців переходять на електронні документи, а також оформляють картку з електронним носієм. Як отримати ID-паспорт в Україні, скільки коштує така послуга та де […]

Українці закордоном

Без пільг в Чехії й офіційної роботи в Польщі: які зміни чекають біженців з України

За даними Мінекономіки, від початку війни з України виїхало 6,2 млн українців, які наразі перебувають за кордоном. Українські біженці живуть у Європі, США, Азії. За […]