В Буковелі цивільний образив військового медика з Бахмута

Семаковська Тетяна 17:24, 3 Квітня 2023

Олександр ФатулБойовий медик з Бахмута, який зараз проходить реабілітацію в Буковелі зіштовхнувся з образами від цивільного, який назвав медика «провокатором та лошарою» й закликав «їхати у Бахмут». 

Про інцидент стало відомо після публікації відео військовим у мережі Тік-Ток.

Конфлікт у Буковелі із медиком з Бахмута

Сварка виникла після того, як військовий медик зробив зауваження відпочивальнику через російську мову, якою той розмовляв у СПА з дружиною.

Обурений чоловік на відео після словесних образ військового, запитує звідки він приїхав. Медик відповідає, що він приїхав з Бахмута, у відповідь відпочивальник каже йому:

Screenshot 589 979da

Цивільний в Буковелі ображає військового медика. Фото: скріншот

 “Тогда езжай в свой Бахмут, чего ты тут сидишь. Отсиживаешься”.

Медик пояснив, що в Буковелі він проходить реабілітацію.

«Я проходжу реабілітацію психологічну, посттравматичну на Буковелі, бо в нашої держави є змога така, щоб військовослужбовцям робити таку послугу. Й вчора я чув, що ЗСУ — це худоба, сьогодні також ЗСУ називали не дуже добрими речами», — наголосив військовий.

Виправдання дружини

На захист кривдника, (ред. ним виявився громадянин України Олександр Фатул, про це повідомив командир 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук), який образив медика, стала його дружина.

скріншот

Командир Дмитро Кухарчук про конфлікт у Буковелі. Фото: скріншот

У відео вона наголосила, що військовий, начебто сам провокував її чоловіка. Крім того, дружина Фатула наголосила, що у військового “психічні відхилення”.

«Он начал говорить, что нам нужно ехать в Россию и весь этот бред. Конечно же, мой муж отреагировал», — заявила дружина Фатула.

Вибачення

скрін 2

Олександр Фатула просить вибачення перед військовим медиком. Фото: скріншот

Зараз на каналі військового медика з’явилося вже нове відео у якому Олександр Фатула

просить вибачення

перед військовим за свої слова. На фоні звучать слово невідомої жінки, яка просить «не чіпати руську мову». Військовий медик прийняв вибачення, а також закликав Фатулу вивчати українську мову та побажав його родині здоров’я.

 

Фото: Фейсбук

Читайте також: Конфлікти ВПО: як у французькому гуртожитку українці влаштували пиятику на річницю вторгнення

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

У Броварах “Право на Захист” консультуватиме ВПО: дата

Валентина Славінська Славінська Валентина 12:35, 17 Липня 2024
Місто Бровари / фото Броварська міська рада

18 липня 2024 року в Координаційному центрі Броварів Благодійний фонд “Право на захист” проводитиме безкоштовні юридичні консультації для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни.

Про це повідомляє центр підтримки бахмутян у місті Київ.

Юридичні консультації для ВПО

Благодійний фонд “Право на захист” оголосив про проведення безкоштовних юридичних консультацій для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та громадян, які постраждали внаслідок війни. Захід відбудеться 18 липня 2024 року з 10:00 до 13:00 в Координаційному центрі міста Бровари за адресою: вулиця Героїв України, 30.

Кваліфіковані юристи фонду надаватимуть консультації з широкого спектра питань, актуальних для ВПО та постраждалих від бойових дій. Зокрема, будуть розглядатися такі теми:

 • продовження виплат для ВПО;
 • відновлення документів, включаючи документи, що підтверджують право власності на майно;
 • отримання статусу дітей, що постраждали внаслідок війни;
 • порядок фіксування факту зруйнованого житла під час військових дій;
 • пенсійні питання;
 • трудові питання;
 • майнові питання;
 • інші юридичні питання, пов’язані зі статусом ВПО та наслідками війни.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Львові ВПО можуть зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН 

Валентина Славінська Славінська Валентина 11:05, 17 Липня 2024
1000 гривень у руках
Гроші / фото НБУ

У Львівській області розпочала роботу мобільна бригада УВКБ ООН, яка реєструє внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на отримання грошової допомоги. Прийом проводиться у порядку живої черги з 16 по 19 липня 2024 року.

Про це повідомляє Грошова допомога ВПО від УВКБ ООН.

Допомога від ООН у Львові 

З 16 по 19 липня 2024 року у Львівській області працює мобільна бригада УВКБ ООН, яка реєструє внутрішньо переміщених осіб на отримання грошової допомоги. Перший день прийому відбувся 16 липня у місті Стрий за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 1, з 11:00 до 16:00. У Львові центр реєстрації працює за адресою площа Маланюка 2.

Грошову підтримку від УВКБ ООН можуть отримати наступні категорії ВПО:

 • родини, які мають лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
 • родини, які очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
 • родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають інвалідність, хронічні захворювання, серйозний медичний стан. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
 • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Реєстрація проводиться у порядку живої черги. ВПО, які відповідають зазначеним критеріям, можуть звернутися до мобільної бригади для оформлення необхідних документів на отримання фінансової допомоги.

Для отримання додаткової інформації та консультацій ВПО можуть звернутися на гарячу лінію УВКБ ООН за номером +380 (80) 030 7711 (працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00). 

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Броварах “Право на Захист” консультуватиме ВПО: дата

18 липня 2024 року в Координаційному центрі Броварів Благодійний фонд “Право на захист” проводитиме безкоштовні юридичні консультації для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни. […]

1000 гривень у руках

У Львові ВПО можуть зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН 

У Львівській області розпочала роботу мобільна бригада УВКБ ООН, яка реєструє внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на отримання грошової допомоги. Прийом проводиться у порядку живої черги […]

Як ВПО отримати пенсію: покрокова інструкція від ПФУ

Внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути свої домівки через бойові дії на території України, можуть оформити пенсію у будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду України, […]

13:00, 15.07.2024 Скопіч Дмитро
Допомога ВПО у Вінниці

Куди переселенцям звертатися за допомогою у Вінниці

Вимушено переміщені особи у Вінниці можуть отримати юридичну чи психологічну консультацію, а також гуманітарну допомогу, або ж знайти безплатний центр для творчості дитини. Куди звертатися […]

student ga7a57a5d6 1920 76dbf

8 небанальних платформ, де можна знайти роботу

Через війну чимало українців втратили роботу. Якщо на початку вторгнення ще були великі проблеми з пошуком робочих місць, то наразі ситуація стабілізувалася. Сьогодні знайти роботу […]