Як Буча приймала чемпіонат Донецької області з кікбоксингу

Семаковська Тетяна 11:27, 20 Березня 2023

Screenshot 569 afa5f18 та 19 березня у місті Буча Київської області пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу серед юнаків та юніорів. Більш ніж 150 спортсменів взяли участь у заході, серед них й бахмутські спортсмени.

Про те як тренувалися донецькі спортсмени та про символічне місце заходу — редакції розповів тренер Леонід Казаріз.

Бахмутські спортсмени в Бучі

Команду міста Бахмут представляли вісім вихованців відділення кікбоксингу КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, тренери Леонід Казаріз та Анатолій Романець. Чемпіонат проходив у приміщенні ліцею № 9, що в Бучі.

“Дуже символічно, що місто, яке пройшло такі труднощі на початку повномасштабної війни, відкрило нам можливість брати участь у чемпіонаті. Це наш Донецький чемпіонат, була взята серйозна відповідальність, запросили спортсменів Донеччини. Звісно, що в теперішній час було важко зібрати всіх вихованців, але з Бахмуту було 8 людей. Спортсмени завоювали призові місця, є навіть перше місце. Ми не здаємося й прдовжуємо боротися”, — розповідає тренер Леонід Казаріз.

Загалом Бахмутські спортсмени здобули 1 золоту нагороду, 3- срібні та 4 бронзові. Костянтин Кузнєцов став переможцем у ваговій категорії до 65 кілограмів у розділі лайт- контакт.

337109577 923870552084241 6134514221677563196 n e5778

Донецькі спортсмени з тренером. Фото: Спортуправління Бахмут

“Це дуже різносторонній юнак, відмінник у навчанні”, — розповідає про Костянтина тренер, додаючи, що хлопця тренував близько 5 років.

Пан Леонід наголошує, що Буча дуже тепло прийняла бахмутських спортсменів, адже у багатьох не вистачало належного екіпірування, однак все це надали. Про спортсменів турбувалися й намагалися зробити їхнє перебування якомога комфортнішим.

Наступні змагання також відбудуться у Київській області місто Бровари наприкінці березня та це буде вже Чемпіонат України. В цьому Чемпіонаті будуть брати участь найкращі спортсмени, запевняє тренер. За словами, пана Леоніда вже зараз є прогнози щодо ймовірних переможців.

Тренування майбутніх переможців

Тренер Леонід Казаріз зі своїми вихованцями працює в змішаному форматі, щоб тренування були ефективними проводять офлайн-зустрічі.

“Контроль є щоденний, за цей період ми вже декілька разів зустрічалися на тренуваннях з вихованцями. Я приїжджав до Києва, збирав по дві по три людини, шукав приміщення, до мене діти приїжджали. Нам дають можливість тренуватися, Бахмут всі знають й моє прізвище вже говорить про серйозність намірів. Онлайн-система звісно, що хороша, але потрібна ще практика. Це, як майстер з глини робить якийсь витвір, йому неодмінно треба докластися до виробу працею”, — резюмує Леонід Казаріз. 

Фото: Спортуправління Бахмут

Читайте також: Бахмутські пауерліфтери стали найкращими в Україні

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Як перевірити бронь від мобілізації у 2024 році: пояснення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:00, 3 Грудня 2024
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-8.png
Бронювання / фото ілюстратине, Unsplash

Під час воєнного стану в Україні триває мобілізація. Водночас певні категорії працівників мають право на бронювання.

Детальніше про те, як саме перевірити наявність броні від мобілізації в Україні у 2024 році, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як перевірити бронь від мобілізації

Бронювання працівників відбувається за допомогою спеціалізованих рішень Мінекономіки за списками, які погоджуються з Міноборони. Самостійно перевірити, чи є бронь від мобілізації наразі можна декількома способами.

Перший спосіб — офлайн. Для цього потрібно звернутися до роботодавця або безпосередньо до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) за місцем проживання, чиї співробітники зможуть надати актуальну інформацію про наявність бронювання.

Другий спосіб — онлайн. Для цього необхідно скористатися додатком “Резерв+”.

Як перевірити бронь від мобілізації онлайн

Для того, щоб перевірити наявність броні від мобілізації, потрібно зайти в додаток “Резерв+” від Міноборони та скористатися наступним алгоритмом дій:

  • авторизуватися в застосунку “Резерв+”;
  • відкрити інформацію в електронному військово-обліковому документі.

Зазначимо, що електронний військово-обліковий документ містить в собі всю наявну інформацію зі спеціального реєстру призовників “Оберіг”. Зокрема, мова йде й про наявність відстрочки чи бронювання від мобілізації.

Відновлене бронювання в “Дія”: як працюватиме

1 грудня 2024 року Кабінет міністрів опублікував постанову №1362 про внесення змін до порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. В першу чергу, документ відновив можливість бронювання в застосунку “Дія”.

Згідно з документом, військовозобов’язаним працівникам критично важливих підприємств чи установ, які підлягають бронюванню, має нараховуватися заробітна плата, не нижча за розмір мінімальної зарплати по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5.

Наразі бронювання відбуватиметься лише через застосунок “Дія” за наступним алгоритмом:

  • керівнику підприємства чи уповноваженій особі потрібно зареєструватися, чи авторизуватися в електронному кабінеті на порталі “Дія”;
  • знайти розділ “Послуги” та обрати там “Бронювання працівників”;
  • перевірити дані про компанію та заповнити дані про працівників, яких потрібно забронювати;
  • підписати документ та відправити дані.

Подані заявки оброблятимуться протягом 72 годин. Про результат розгляду заяв додатково повідомлять в електронному кабінеті на порталі та у застосунку “Резерв+”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як отримати витяг з ЄДР для ФОП через портал “Дія”: покрокова інструкція

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 16:49, 2 Грудня 2024
Витяг для ФОП / фото ілюстративне, Unsplash

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) — спеціалізований документ, який є прямим підтвердженням наявності у підприємця чи підприємниці зареєстрованого бізнесу. В ньому також міститься інформація про діяльність компанії.

Детальніше про те, що це за документ та як його отримати через портал “Дія”, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Витяг з ЄДР через “Дію”

Витяг з ЄДР — це один з найважливіших документів для підприємств на території України. Він містить важливу інформацію про юридичний стан підприємця чи підприємниці, а також про діяльність компанії протягом усього періоду її існування протягом всього його періоду діяльності. Документ часто є необхідним елементом в реалізації бізнесу, зокрема, під час підписання договорів чи для отримання послуг у банках.

Як отримати витяг з ЄДР для ФОП онлайн

Документ наразі можна оформити не тільки через нотаріуси або ЦНАПи, але й через портал “Дія” за декілька хвилин. Вона платна та коштує 110 гривень. Для цього потрібно:

  • перейти на портал “Дія” та натиснути “Отримати витяг“;
  • авторизуватися за допомогою BankID, Дія.Підпис або електронного підпису;
  • перевірити вказані особисті дані, які автоматично підтягуються з реєстрів;
  • якщо вказані дані вірні, то потрібно оплатити послугу за допомогою банківської картки або Google Pay/Apple Pay/Privat Pay;
  • готовий витяг надійде в розділ з отриманими документами через декілька хвилин, про що прийде додаткове сповіщення.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як перевірити бронь від мобілізації у 2024 році: пояснення

Під час воєнного стану в Україні триває мобілізація. Водночас певні категорії працівників мають право на бронювання. Детальніше про те, як саме перевірити наявність броні від […]

15:00, 03.12.2024 Скопіч Дмитро

Як отримати витяг з ЄДР для ФОП через портал “Дія”: покрокова інструкція

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) — спеціалізований документ, який є прямим підтвердженням наявності у підприємця чи підприємниці […]

16:49, 02.12.2024 Скопіч Дмитро

Як дізнатись загальний страховий стаж онлайн: алгоритм дій

Загальний страховий стаж — це необхідний елемент роботи будь-якого працівника й працівниці в Україні, який гарантує йому соціальний захист й різноманітні можливості, зокрема, виплати.  Детальніше […]

14:50, 02.12.2024 Скопіч Дмитро

єМалятко: як зареєструвати дитину через “Дія” та які функції доступні

єМалятко — це особлива функція в застосунку “Дія”, яка дозволяє батькам новонародженої дитини зареєструвати її народження, а також отримати доступ до різноманітних послуг та державних […]

11:45, 02.12.2024 Скопіч Дмитро

Допомога по безробіттю у 2024 році: як почати отримувати виплати

В Україні діє державна програма, яка надає можливість отримувати регулярні грошові виплати безробітним громадянам. З 1 жовтня 2024 року запрацювали норми, які внесли відчутні зміни […]

12:00, 30.11.2024 Скопіч Дмитро