Топ-8 для дошкільнят: підбірка україномовних мультфільмів для дітей

Семаковська Тетяна 17:15, 3 Квітня 2024
Діти за мульфільмами / фото ілюстративне

Російський контент тривалий час займав панівну частку в українському медійному просторі. Навіть мультфільми для дітей здебільшого озвучували російською мовою. Однак, зараз активно створюється цікавий україномовний контент, який сподобається навіть найвибагливішим дітям.

Сьогодні редакція Бахмут IN.UA поділиться переліком мультиплікаційних фільмів, які можна  сміливо переглядати дітям.

Україномовні мульфільми для дітей

Зміна поколінь — невідворотний процес для будь-якої нації, включно з українською. Через умовні 20 років фундаментом держави будуть сьогоднішні діти, яким треба допомогти зародити власний світогляд, навчити їх позитивним життєвим цінностям, як, наприклад, дружба та повага до ближнього. В цьому процесі допомагають мультфільми.

YouTube-канал “З любов’ю до дітей”

Ця платформа підійде навіть для найменших. На каналі у пізнавальній формі дітям розповідають про цікаві події, які відбуваються у казковому світі. Автори платформи також роблять тематичні короткі ролики, наприклад, про українські колядки та Різдво. 

YouTube-канал Ukranimaua

Кожен українець змалечку знає, що в нашому роду є козаки — славні лицарі минулого. Канал Ukranimaua взяв за основу їх образи та почав розповідати короткі історії про пригоди козаків, які різними країнами світу.

Окрім мультиків про козаків, тут же можна знайти дитячу анімовану версію Кобзаря.

YouTube-канал Бробакс

Бробакс — це відносно юний YouTube-канал веселих історій, заснований у 2021 році. Тут постійно з’являється оригінальний український контент, який спрямований на дітей різного віку. У кожній серії є як запальні пісні, так і яскраві пригоди українською мовою з повчальним сюжетом.

З приємного — сучасна красива анімація мультфільму, а також різноплановий контент, який буде вподоби навіть вибагливим малюкам.

YouTube-канал Клео та Кукін

Клео та Кукін — це відомий в Латинській Америці дошкільний анімаційний телесеріал, де двоє винахідливих та кмітливих дітей разом поринають у цікаві пригоди й долають проблеми. Сьогодні цей популярний у світі мульфільм можна подивитися й українською мовою.

YouTube-канал HeyKids — Дитячі пісні

Це канал з музичними пізнавальними треками для дітей. На вибір батьків є багато різного контенту, який підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. Всі пісні озвучені професійною командою, тож кожен знайде для себе щось цікаве.

Вередулька TV 

YouTube-канал з мальовничою назвою Вередулька говорить сам за себе: тут зібрані короткі інформативні ролики для дітей різного віку. На каналі разом з дітками вчать кольори, фігури, транспорт та багато іншого.

Також на малюків чекають мультфільми про машини та навіть вибір професії.

Гріззі та лемінги

Screenshot 308 d86d9
Гріззі та лемінги / кадр з мульфільму

Гріззі та лемінги — це французький комп’ютерний анімаційний телесеріал, який транслюється на стримінговій платформі Netflix.  Підписка на місяць вартує від 4.99 до 9.99 євро.

Серіал розповідає про ведмедя на ім’я Гріззі та низку лемінгів, які постійно йому надокучають. Яскравий мультфільм допоможе дитині навчитися розпізнавати емоції, адже  персонажі не розмовляють. Наразі є три сезони, в кожному з яких по 78 епізодів.

Секрет юних рейнджерів

Screenshot 307 c3450
Секрет юних рейнджерів / кадр з мульфільму

Телесеріал для дітей, який також транслюється на стримінговій платформі Netflix. Зараз вже вийшло 20 серій, поділені на 2 сезони, у яких відбуваються цікаві пригоди.

В центрі сюжету корінні американці Коді, Саммер і Едді, які приховують таємницю: вони — юні рейнджери, що кожного дня захищають свій рідний національний парк. Мультфільм озвучений українською мовою.

Читайте також

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

В Мінцифрі розповіли, як залишатися на зв’язку під час відключень електроенергії

Валентина Славінська Славінська Валентина 14:00, 17 Травня 2024
Відключення світла / фото ілюстративне

Через постійні обстріли енергетичної інфраструктури ворогом в Україні спостерігається значний дефіцит потужностей в енергосистемі. 

Щоб залишатися на зв’язку та мати доступ до інтернету в екстрених ситуаціях, команда Дії надає кілька корисних порад.

Причина відключень світла

Росія продовжує обстріли української енергетичної інфраструктури, що призводить до серйозного дефіциту потужностей в енергосистемі. Щоб запобігти її повному колапсу, енергетики змушені вдаватися до стабілізаційних відключень електроенергії.

Відключення електрики можуть торкнутися і роботи інтернет-провайдерів, а також базових станцій мобільних операторів. Це може позбавити доступу до мережі Інтернет та унеможливити здійснення дзвінків та надсилання SMS на певний період.

Мапа Пунктів незламності 

Представники Мінцифри радять почати із завантаження в додатку Дія спеціальної мапи з Пунктами незламності. Вона допоможе швидко знайти найближчий пункт, де можна зарядити телефон, приєднатися до інтернету або зателефонувати рідним під час блекауту.

Провайдери з технологією xPON 

Перевірте, чи ваш інтернет-провайдер використовує технологію xPON, що дозволяє зберігати доступ до мережі до 72 годин при відсутності електрики. Для цього скористайтеся інтерактивною картою від Мінцифри та LUN. Якщо провайдер має xPON, придбайте повербанк і підключіть його до роутера.

Національний роумінг 

Для доступу до мобільного інтернету в разі відключення електрики можна скористатися національним роумінгом між операторами. Вимкніть автовибір мережі, знайдіть доступні мережі Vodafone UA, Київстар чи Lifecell і під’єднатися до однієї з них. Перевірте можливість здійснювати дзвінки та відправляти SMS.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що робити ВПО, якщо затримують виплати. Інструкція

Семаковська Тетяна 13:00, 17 Травня 2024
Ощадбанк / Фейсбук

Згідно із законом, виплати для ВПО надходять особі щомісяця 15 та 28 числа. Однак, бувають випадки, коли грошові надходження від держави не приходять вчасно.

Що роботи у такому випадку пояснили у Мінсоцполітики.

Інструкція для ВПО. Виплати

Переселенці, які мають статус ВПО та відповідають вимогам нарахування коштів, щомісяця отримують гроші від держави. Станом, на 1 травня 2024 року грошова допомога від держави для ВПО складає: для осіб з інвалідністю та дітей — 3000 гривень, а для інших осіб — 2000 гривень.

Якщо виплати затримуються ви можете звернутися за контактними номерами:

  • номер гарячої лінії Мінреінтеграції – 15-48;
  • номер Офісу уповноваженого з питань ВПО – +38 (066) 813-62-39;
  • зверніться у ЦНАП за місцем проживання.

Після особистого звернення ваші дані перевірять і надішлють кошти.

У Мінсоцполітики зауважують, що найімовірнішою причиною для затримки виплат стають технічні проблеми.

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

В Мінцифрі розповіли, як залишатися на зв’язку під час відключень електроенергії

Через постійні обстріли енергетичної інфраструктури ворогом в Україні спостерігається значний дефіцит потужностей в енергосистемі. 

Ощадбанк затримка Виплат ВПО

Що робити ВПО, якщо затримують виплати. Інструкція

Згідно із законом, виплати для ВПО надходять особі щомісяця 15 та 28 числа. Однак, бувають випадки, коли грошові надходження від держави не приходять вчасно. Що […]

Безплатна психологічна допомога постраждалим від сексуального насильства російських військових: як отримати

В Україні запустили проєкт GIDNA, який надає анонімну психологічну підтримку жінкам, що зазнали сексуального насильства з боку російських окупантів під час війни.

Що почитати у травні: ТОП-8 новинок для дітей

Травень — особливий місяць, якщо йдеться про читання! Бо починається той період, коли можна читати десь назовні — в парку, на дачі, на лавочці біля […]

10:30, 17.05.2024 Скопіч Дмитро
Прийом у психолога

Нове життя після війни: проєкт “Місце надії України” допоможе жінкам ВПО

Жінки та дівчата, які постраждали від війни в Україні, можуть отримати комплексну допомогу в рамках проєкту “Місце надії України”. Проєкт передбачає психологічну підтримку, працевлаштування, відкриття […]