Автопарк нардепа ОПЗЖ Федора Христенко засвітився у Варшаві: а де ж сам депутат?

Семаковська Тетяна 17:27, 3 Лютого 2023

326060783 849871222844565 1229648716095052557 n 9d5e0Місце перебування нардепа від забороненої партії ОПЗЖ з початку повномасштабного вторгнення залишається невідомим. Поки інших депутатів, які зникли під час війни позбавляють мандатів про Христенко ніхто не згадує. Сподіваємося, що ця інформація приверне увагу СБУ та правоохоронних органів та прискорить позбавлення його депутатського мандату.

Елітний автопарк

З відкритих джерел ми дізнались, що Христенко вилетів у Дубаї ще 15 лютого 2022 року. Після цього він не з’являвся у Верховній Раді та не проявляв активності у своїх соцмережах. Після нашої публікації про зниклого нардепа, якого в 2019 році обрали бахмутяни, до редакції “Бахмут. IN.UA” надійшла анонімна інформація, що машини з автопарку Федора Христенко перебувають у Варшаві.

Три автівки з номерами КА7777КЕ, КА0001ВХ, КА0001КК були помічені на підземній парковці, яка розташована поруч з елітними будинками. Автівки зʼявились в цьому місці тільки у серпні 2022 року.

428 d96cf

Фото отримане від анонімного свідка на пошту Бахмут IN.UA

Перевірити інформацію про те, чи належать ці машини нардепові по деклараціях Христенко ми не мали змоги. Річ у тому, що під час воєнного стану декларації закриті. Однак, джерело “Бахмут IN.UA” в МВС підтвердило, що авто Porsche Cayenne КА0001ВХ належить Христенко (ред. дівоче прізвище Кондауровій) Марині Сергіївні, дружині нардепа.
Саме про наявність таких автівок у Христенко, аналізуючи його декларацію за 2019 рік, писали журналісти «Вільного радіо». Тут ми бачимо не лише Порш Каєн, а також BMW М760LI та Bentley Continental GT, які є на фото зверху, яке зроблене днями у підземному паркінгу у столиці Польщі.

326789980 2133927223469415 2666231956711802428 n b69ad

Автопарк. Фото з вільного радіо

Автівки знаходяться в Варшаві на загальнодоступній частині підземного паркінгу житлового будинку за адресою Sarmacka 4, район Wilanów. Локацію можна перевірити (https://goo.gl/maps/evNJzB3Xm5j2vxke8) за допомогою посилання на Google Maps.

На відео, яке нам надіслали, видно будинок, вʼїзд на паркінг і самі автівки. Дата зйомки – 1 лютого 2023.

Ми не маємо підтверджену інформацію, що Христенко також знаходиться у Варшаві. Однак, вірогідність цього досить висока, оскільки район, де розташований цей підземний паркінг, вважається елітним, сучасним і тихим, тут дорога нерухомість. 

Це місце знаходиться далеко від центру. Поруч з такими будинками досить важко знайти вільні місця для паркування, а для оренди чи викупу потрібно укладати договір. Знайти кілька місць поруч теж досить складно – повідомляє свідок, який надіслав нам цю інформацію. Конкретно до цього паркінгу можна дістатися з кожного парадного входу та не потрібно підписувати контракт, тож є можливість поставити автівки в одному місці. 

326175096 1569725340188758 1870222846402835518 n 9620a

Елітний район у Варшаві. Фото Гугл карти

Христенко може проживати або в будинку за адресою Sarmacka 4, або в сусідньому дорожчому й унікальному будинку за адресою Sarmacka 6. Це може пояснювати чому автівки знаходяться близько до центрального виходу на паркінг. Вартість нерухомості в цьому будинку може досягати кілька мільйонів доларів.

Цікаво, що час від часу на цьому паркінгу зʼявляються і інші елітні автомобілі з українськими номерами, в схожому стилі, що завжди створювало враження, що ці всі люди “з однієї компанії” – принаймні всі вони паркуються поруч, що не характерно для відвідувачів споживчого магазину або дитячого садочка. 

Фото: “Бахмут. IN.UA”

Читайте також: Маргіналізм та бажання влади: що відомо про зрадника ОПЗЖ Трифонова

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Що робити, якщо не прийшла субсидія: корисний алгоритм дій

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:10, 13 Грудня 2024
Грошова субсидія / фото ілюстративне, Depositphotos

В Україні бувають випадки, коли людям, які від держави, не приходять гроші в межах цієї програми. Це може бути пов’язано з великою кількістю проблемних питань, серед яких і проблеми з документацією, і наявність боргів. 

Редакція Бахмут IN.UA розповідає, що робити, якщо не прийшла субсидія.

Житлова субсидія 2024-2025

Субсидія — особливий вид соціальних виплат, який покриває певну частину витрат домогосподарства на оплату житлово-комунальних послуг. Вона розраховується індивідуально для кожної сім’ї.

У 2024-2025 роках загальний розмір субсидій буде перерахований в автоматичному порядку, адже жодних змін у процедурі їх призначення не відбувалось. Це означає, що більшості українців, яким призначали субсидію, не потрібно нікуди додатково звертатися з приводу її продовження. Водночас звернутися за призначення субсидій потрібно:

  • громадянам, які раніше не одержували допомоги від держави та планує вперше оформити субсидію ;
  • тим, кому не була призначена субсидія у попередньому періоді через наявну заборгованість, проте її вдалося погасити;
  • громадянам, які отримували допомогу, але в сім’ях яких відбулися зміни у майновому стані чи складі, змінився соціальний статус чи перелік житлово-комунальних послуг, потрібно подати інформацію про такі зміни упродовж 30 днів.

Що робити, якщо не прийшла допомога у 2024-2025

Головною причиною, через яку можуть відмовити в наданні відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, є знайдена помилка у документаціях. Якщо громадянин зіштовхнувся з подібною проблемою, то у нього є 14 днів на те, щоб доповнити або виправити дані з офіційних джерел інформації. 

Вже після оновлення документів, представники Пенсійного фонду Україні (ПФУ) можуть призначити виплати, повідомивши про нове рішення.

Іншою проблемою, через яку субсидія може не прийти — це наявність боргу. Для того, щоб вирішити цю ситуацію, потрібно поступово його погасити, регулярно сплачуючи борг і не пропускаючи поточні платежі. У такому разі можна розраховувати на державну пільгу. Тоді під час звернення за субсидією потрібно буде додати копію договору про реструктуризацію з надавачем послуги.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Дітей у Львові запрошують долучитися до різдвяних воркшопів

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 14:30, 12 Грудня 2024
Воркшопи для дітей у Львові / фото ілюстративне, Jam Factory Art Center

Представники Jam Factory Art Center, що у Львові, запрошують дітей взяти участь в святкових воркшопах, де вони зможуть навчитися створювати різдвяні прикраси. Для дітей з сімей ВПО участь є безплатною.

Про це повідомили представники Jam Factory Art Center.

Різдвяні воркшопи для дітей ВПО у Львові

Різдвяні воркшопи для дітей відбудуться 26–27 грудня на базі Jam Factory Art Center. Досвідчені художники та художниці навчать дітей створювати різдвяні прикраси, зокрема, зірки з паперу чи святкові фігурки з фольги.

Загалом же працюватимуть 4 групи, до 12 людей кожна. Вік учасників та учасниць — від 10 до 14 років.

Різдвяні воркшопи: як долучитися

Для того, щоб стати дитині стати учасником святкового воркшопу, потрібно заповнити спеціальну форму за посиланням та зробити благодійний внесок у розмірі 100 гривень. Для сиріт та дітей із сімей ВПО, військових, ветеранів участь безплатна.

Воркшопи відбудуться 26 та 27 грудня. Групи працюватимуть по дві на день: перша з 14:00 та по 15:20, а друга з 15:30 по 16:40. Все відбуватиметься у Jam Factory Art Center, що знаходиться за адресою місто Львів, вулиця Богдана Хмельницького, 124 (простір AIR Space).

Як отримати допомогу дітям, які постраждали від війни

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі діти можуть отримати одноразову грошову допомогу в розмірі 11 тисяч гривень, а також ряд інших послуг. Допомогу надає СОС Дитячі містечка.

Подати заяву на отримання допомоги можуть мешканці всієї України. Для цього потрібно заповнити форму за посиланням. Заповнювати форму можуть для дітей, які проживають на території України та для дітей, які отримали поранення, але наразі перебувають поза межами країни.

Зверніть увагу, що вам потрібно буде надати підтверджуючі документи про поранення дитини:

  • паспорт законного представника дитини;
  • ідентифікаційний код законного представника дитини;
  • свідоцтво про народження/або паспорт дитини, яка отримала пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну;
  • ідентифікаційний код дитини, яка отримала пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну (за наявністю);
  • реквізити картки заявника (номер IBAN);
  • медична виписка дитини, яка отримала пораненням внаслідок російського вторгнення в Україну;
  • довідка від Національної поліції або витяг про внесення випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань (за наявністю).

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що робити, якщо не прийшла субсидія: корисний алгоритм дій

В Україні бувають випадки, коли людям, які від держави, не приходять гроші в межах цієї програми. Це може бути пов’язано з великою кількістю проблемних питань, […]

11:10, 13.12.2024 Скопіч Дмитро

Дітей у Львові запрошують долучитися до різдвяних воркшопів

Представники Jam Factory Art Center, що у Львові, запрошують дітей взяти участь в святкових воркшопах, де вони зможуть навчитися створювати різдвяні прикраси. Для дітей з […]

14:30, 12.12.2024 Скопіч Дмитро

Технічний паспорт на квартиру: для чого він потрібен і як отримати

Технічний паспорт нерухомості — це детальний документ, що містить опис фізичних характеристик об’єкта, таких, як площа, об’єм чи конструктивні елементи. Цей документ є невіддільною частиною […]

14:35, 11.12.2024 Скопіч Дмитро

Діти, які постраждали від війни: як отримати гроші та юридичну допомогу

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі […]

Тисяча від Зеленського: як отримати кошти та задонатити їх ЗСУ

Державна програма “Зимова єПідтримка”, в межах якої кожен громадянин України зможе отримати 1 000 гривень, вже діє на території країни. Отримані кошти можна спрямувати на […]