Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну всі заклади Бахмутського району релокувалися до більш безпечних регіонів нашої держави. Деякі установи змогли налагодити роботу в офлайн-режимі або змішаній формі, а інші, як Опитненський центр культури та дозвілля, продовжують свою діяльність в онлайн-форматі.
Редакція Бахмут IN.UA дізнавалася у директора Опитненського центру культури та дозвілля Катерини Медяник, як наразі працює установа.
Діяльність центру культури та дозвілля
До війни комунальний заклад культури “Опитненський центр культури та дозвілля” розташовувався в селищі Опитне, по вулиці Київській, 2.
Після 24 лютого 2022 року колектив установи продовжує роботу переважно в дистанційному режимі. Наразі працюють лише творчі співробітники, оскільки з технічними працівниками (через брак роботи) призупинили дію трудового договору.
За словами Катерини Медяник, лише в столиці частина працівників займаються з дітьми та дорослими в офлайн-форматі. У 2023 році творчий колектив брав участь у святкуванні Дня міста Бахмут та проводив розважальні заходи з нагоди Дня селища Опитне.
Вона пояснила, що основна онлайн-робота центру — це привітання з різноманітними святами і державними, і календарними, і релігійними. Наразі працівники переважно виставляють свої архівні пісенні привітання та знімають відеоролики-привітання.
Клуби за інтересами
Також Опитненський центр культури та дозвілля відкрив кілька онлайн-клубів за інтересами:
- В клубі “Історія української пісні” працівники розповідають про створення відомих українських пісень і виставляють відеоролики з цими піснями.
- “Грай, вивчай та пізнавайся” — клуб для діточок і батьків, які перебувають вдома. Це поради, як проводити вільний час разом, якісь мультипликаційні фільми або заняття, танцювальні рухи з розвагами для дітей.
- Клуб “Часопис України” презентує історичні цікавинки про різноманітні свята, обряди та традиції українського народу.
Опитненський центр культури та дозвілля продовжує працювати дистанційно в змішаній формі. Водночас його співробітники мріють, що установа знову відкриє двері для своїх відвідувачів.
Читайте також:
- “Зброя, яку може дати вчитель — освіта”. Христина Шевченко про те, як знайти підхід до дітей та організувати спільноту
- Вчимося й практикуємося: як працює Бахмутський медколедж
- “Наші спортсмени – призери Європи по важкій атлетиці”: як навчаються студенти Донецького коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!