“Важливість Часового Яру у війні колосальна, тому рф буде давити”, — DeepState

Микола Ситник 09:40, 10 Квітня 2024
Український захисник на фронті
Боєць ЗСУ на позиції / фото 1-ша ОТБр

Окупаційна армія рф продовжує активні штурмові дії на Бахмутському напрямку. Найважча ситуація залишається на околицях Часового Яру, який намагаються захопити росіяни. Також окупанти тиснуть у Богданівці, Іванівському та південніше Виїмки.

Про це повідомляють аналітики ресурсу DeepState.

Бої на Бахмутському напрямку

Експери зазначають, що окупанти посилюють обстріли, застосовуючи авіацію, артилерію та дрони.

Бахмутський відтинок — кацапи проводять штурмові дії південніше Виїмки, бої тривають. Ворог проводить штурмові дії в Богданівці, Іванівському та на підступах до Часового Яру. Кацапи просунулися у заказнику Ступки-Голубовські. Зростає число авіаційних ударів, більшовицька артилерія та дрони панують в небі, що збільшує наші втрати в обороні та дає їм перевагу при штурмах позицій Сил оборони,

DeepState // про бої на околицях Бахмута

Важливість Часового Яру

Аналітики оцінюють, що найважча ситуація залишається в смузі оперативно-тактичного угруповання “Донецьк” та на околицях Часового Яру. Водночас фіксується зменшення ударів КАБами біля Авдіївки та перекидання засобів ураження на іншу ділянку фронту. 

“Потенційно, виродки можуть посилити тиск на Часів Яр. Його важливість у війні колосальна і тому кацап буде давити, і не буде рахуватися ні з якими втратами. В московії продовжується ріст підйомних для бажаючих відправитися на війну, що свідчить про спад бажаючих, яких намагаються вмотивувати більшими грошима. Ситуація залишається складною, а місцями близькою до критичної”, — пояснили в DeepState. 

Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що на Бахмутському напрямку українські захисники відбили 29 атак окупантів у районах населених пунктів Білогорівка Луганської області, Верхньокам’янське, Виїмка, Роздолівка, Часів Яр, Новий, Кліщіївка й Андріївка. На вказаних ділянках фронту росіяни намагалися вибити підрозділи ЗСУ із займаних рубежів.

Мапа бойових дій під Бахмутом
Ситуація поблизу Бахмута, 10 квітня 2024 / фото DeepStateMapLive

Нагадаємо, за попередніми прогнозами голови ГУР Кирила Буданова, на кінець весни та початок літа окупаційна армія рф готується до нового наступу. Свої зусилля окупанти зосередять на Часів Ярі та Покровську.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як отримати міжнародний переказ MoneyGram у відділенні “Нової пошти”

Валентина Славінська Славінська Валентина 18:00, 29 Травня 2024
500 гривень на столі
Гроші на столі / фото з відкритих джерел

Фінансовий сервіс NovaPay запустив нову послугу – отримання міжнародних грошових переказів MoneyGram у відділеннях “Нової пошти”. Тепер українці можуть зручно та без зайвих витрат отримувати кошти, відправлені з-за кордону через популярну систему MoneyGram.

Про це повідомляє видання TheVillage.

Нова послуга в “Нова Пошта” 

Окрім західних систем Western Union та RIA, у відділеннях “Нової пошти” тепер можна отримувати грошові перекази через MoneyGram – ще одну популярну міжнародну систему грошових переказів.

Процедура отримання переказу 

Щоб отримати кошти MoneyGram у “Новій пошті”, одержувачу потрібно:

  • звернутися до найближчого відділення;
  • назвати касиру номер переказу MoneyGram;
  • пред’явити документи, що посвідчують особу.

Важливо, що відкривати банківський рахунок для цього не обов’язково. Перекази можна отримати відразу після їх відправлення без додаткової комісії.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмут і Кам’янець-Подільський підписали Декларацію солідарності для підтримки ВПО

Валентина Славінська Славінська Валентина 17:00, 29 Травня 2024
Декларація солідарності / фото Бахмутської міської ради

Бахмутська міська військова адміністрація та Кам’янець-Подільська міська рада уклали угоду про співпрацю щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам під час робочої поїздки бахмутської делегації.

Про це повідомили в Бахмутській міській раді.

Декларація солідарності 

Ключовим результатом зустрічі стало підписання Декларації солідарності між Бахмутом і Кам’янцем-Подільським. Цей документ відкриває шлях для співробітництва у питаннях підтримки мешканців Бахмутської громади, які були змушені залишити свої домівки.

“Ця ініціатива є початком процесу співпраці та відкриває перспективи для пошуку нових партнерів, у тому числі для повоєнної відбудови територій”, – наголосив Олексій Рева.

Допомога ВПО

Під час візиту міські голови детально обговорили актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та практичні кроки для їх підтримки. Серед ключових напрямків – тимчасове житло, працевлаштування, освіта дітей і медичне забезпечення.

Декларація солідарності закладає міцний фундамент для тіснішої співпраці між Бахмутом і Кам’янцем-Подільським в інтересах вимушених переселенців з прифронтових міст.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

500 гривень на столі

Як отримати міжнародний переказ MoneyGram у відділенні “Нової пошти”

Фінансовий сервіс NovaPay запустив нову послугу – отримання міжнародних грошових переказів MoneyGram у відділеннях “Нової пошти”. Тепер українці можуть зручно та без зайвих витрат отримувати […]

Бахмут і Кам’янець-Подільський підписали Декларацію солідарності для підтримки ВПО

Бахмутська міська військова адміністрація та Кам’янець-Подільська міська рада уклали угоду про співпрацю щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам під час робочої поїздки бахмутської делегації.

ПАРЄ підтримала виплату грошової допомоги українським біженцям для повернення в Україну після війни

Комітет з міграції Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) ухвалив рішення про надання фінансової підтримки українцям, які захочуть повернутися на батьківщину після завершення бойових дій. Ця […]

1000 гривень у руках

Як продовжити отримання житлових субсидій та пільг у 2024 році: інструкція від Пенсійного фонду

Пенсійний фонд України оприлюднив оновлену інформацію про перелік документів та способи подання заяв для продовження виплат житлових субсидій та пільг у 2024 році. Скористайтеся зручними […]

Підтримка дітей

Нова грошова допомога від ЮНІСЕФ для сімей з вразливих категорій при евакуації з прифронтових територій

Уряд запровадив нову грошову допомогу від ЮНІСЕФ для сімей з дітьми, які вимушено евакуюються з прифронтових районів Харківської та Сумської областей. Допомога становитиме 3600 грн […]