Нові кадри з Торецька Донецької області демонструють масштабні руйнування, завдані російськими окупантами. Місто, яке знаходиться поблизу лінії фронту, продовжує зазнавати регулярних обстрілів, що призводить до знищення цивільної інфраструктури.
Поточна ситуація в Торецьку
Торецьк, місто в Донецькій області, продовжує страждати від постійних обстрілів російських військ. Нові кадри, оприлюднені українськими військовими демонструють значні руйнування житлових будинків, об’єктів інфраструктури та церкви.
Станом на 12 серпня російські окупаційні війська просунулися на Торецькому напрямку у Донецькій області. Згідно з картами, загарбники зайняли нові позиції біля Пантелеймонівки, у Північному, Нью-Йорку та його околицях.
Читайте також:
Окупанти просунулися на Торецькому напрямку: деталі
В Донецькій області ліквідували заступника комбрига 9 окремої мотострілецької бригади (Омбр) 51 армії вс рф полковника алєксандра лєбєдєва.
Про це повідомляють росджерела, а саме пропагандистські канали “дорогой памяти” та “студенческая гвардия вгую”рпа”.
Алєксандр лєбедєв, ліквідація на Донеччині
26 листопала 2024 року на Донеччині ліквідували російського полковника, який воював проти України. Відомо, що олександр лєбєдев був викладачем в ростовському інституті, мав ступінь доцента. Лєбеєдев тренував студентів по стрільбі у “воєнно-патріотичному комітеті” в ростові-на-дону.
“Товариші офіцери, прапорщики, сержанти і матроси! Дорогі друзі! 26 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання сво в “днр” загинув заступник командира 9 мотострілецької бригади 51 армії, колишній командир 725 ОБМП 77 ОБрМП гвардії полковник лебедєв олександр михайлович”, — пишуть окупанти.
51 гвардійська загальновійськова армія: що відомо
25 червня 2024 року в Інституті вивчення війни повідомили, що 51 армію рф планували перекинути на Харківській напрямок, аби компенсувати втрачені втрати. У вересні 2024 року російський президент, володимир путін, відзначив окупаційну армію та перейменував її на “гвардійську” за нібито “масовий героїзм і відвагу, стійкість і мужність”.
9 бригада, якою командував лєбедєв брала участь у боях за Маріуполь та Авдіївку. Ці два міста окупанти практично повністю знищили при захопленні.
В Україні діє державна програма, яка надає можливість отримувати регулярні грошові виплати безробітним громадянам. З 1 жовтня 2024 року запрацювали норми, які внесли відчутні зміни для деяких категорій українців.
Детальніше про те, як отримувати грошові виплати у зв’язку з безробіттям та на яку суму можна розраховувати, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.
Допомога по безробіттю 2024
Через війну, яку розв’язала росія, багато наших громадян втратили роботу та змушені були зареєструватися в Центрах зайнятості. Це гарантувало їм регулярні грошові виплати по безробіттю, які не можуть перевищувати 7 100 гривень, тобто розмір мінімальної зарплати станом на 1 січня 2024 року.
Відповідно до постанови Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття “Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю” № 60 від 14.09.2023 року, мінімальний розмір виплат по безробіттю у 2024 році становить 1500 гривень. Це сума для осіб, які не мають страхового стажу. Вона зберігатиметься для:
молодих людей (до 35 років) без страхового стажу;
людей, звільнених за статтями, наслідком яких є притягнення до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності.
Слід зазначити, що з 1 жовтня 2024 року розмір мінімальної допомоги по безробіттю збільшено на 500 гривень — до 3 000. Це стосується наступних категорій громадян:
люди, які не мали 7 місяців страхового стажу протягом року перед реєстрацією в службі занятості;
люди зі стажем понад 7 місяців протягом року перед реєстрацією в службі занятості;
ВПО, які не мають документів про трудову діяльність чи страховий стаж.
Виплати по безробіттю можна отримувати наступні 90 календарних днів з моменту погодження. Цей же показник для людей передпенсійного віку трохи вищий — 360 календарних днів.
Допомога по безробіттю: від чого залежить сума виплат
Допомогу у зв’язку з безробіттям виплачують залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру:
перша половина строку — 100%;
надалі — 50%.
Загальний розмір допомоги у зв’язку з безробіттям визначатимуть у відсотках до середнього доходу залежно від страхового стажу, але не менше ніж мінімальний розмір допомоги у зв’язку з безробіттям, встановлений правлінням Фонду для цієї категорії осіб:
до 3 років — 50%;
від 3 до 6 років — 55%;
від 6 до 12 років — 60%;
від 12 до 18 років — 65%;
від 18 до 24 років — 70%;
від 24 до 30 років — 75%;
понад 30 років — 80%.
Допомога по безробіттю: як отримати
Грошову допомогу по безробіттю можна оформити двома способами:
онлайн — через портал “Дія” чи електронний кабінет на сайті центру занятості;
офлайн — у будь-якому центрі зайнятості.
При собі необхідно мати:
паспорт громадянина України чи будь-який інший документ, що посвідчує особу та громадянство;
ідентифікаційний код (ІПН);
документ, що підтверджує останнє місце роботи (трудова книжка, договорі чи документ про звільнення);
документ про наявність освіти;
військовий обліковий документ, якщо громадянин є військовозобов’язаним;
заява про припинення трудового договору (для ВПО або осіб з територій бойових дій), у разі неможливості його припинити у роботодавця;
посвідка на постійне проживання або посвідка біженця або особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.
Призначення допомоги по безробіттю відбуватиметься до 7 робочих днів.
Читайте також:
Як подати заяву на субсидію через інтернет: покроковий гід
В Донецькій області ліквідували заступника комбрига 9 окремої мотострілецької бригади (Омбр) 51 армії вс рф полковника алєксандра лєбєдєва. Про це повідомляють росджерела, а саме пропагандистські […]
В Україні діє державна програма, яка надає можливість отримувати регулярні грошові виплати безробітним громадянам. З 1 жовтня 2024 року запрацювали норми, які внесли відчутні зміни […]
Детективні серіали 2024 року — це спосіб відволіктись та відпочити Розгадуючи складні загадки та вишукані головоломки, ми не помічаємо як летить час. Редакція Бахмут IN.UA […]
З наближенням Різдва, ми підготували для вас добірку чудових книг, які створять атмосферу свята та принесуть радість як маленьким читачам, так і дорослим. Ці історії […]
13 листопада 2024 року у Варшаві відбувся захід “Rebuild Ukraine”, присвячений відбудові України. Саме на цій платформі представили експериментальний проєкт житлового кварталу для ВПО з […]