У Харкові запускають безплатні курси української: як записатися

Семаковська Тетяна 15:46, 17 Жовтня 2023
У Харкові можна безплатно навчатися на курсах української/ з відкритих джерел

Внутрішньо переміщені особи, які перебувають у Харкові та хочуть покращити володіння українською мовою можуть безоплатно відвідувати офлайн-курси. Для цього потрібно зареєструватися, старт навчання вже у цю суботу 21 жовтня.

Про це повідомляє Освітній центр “Я й моя школа”.

Безплатні курси української мови

Безоплатний український розмовний клуб від Освітнього центру @meandmyschoolcenter починає роботу з 21 жовтня. Вдосконалити свої українську зможуть всі охочі, які встигнуть зареєструватися за формою.

Український розмовний клуб проходитиме у форматі душевних тематичних зустрічей, під час яких можна буде обговорити теми історії, мистецтва, науки й техніки, культури й загалом всього, що для вас є цікавим.

Під час розмовних клубів у вас буде можливість працювати над формуванням мовного іміджу, який на сьогодні є важливим складником образу освіченої й прогресивної особистості!

Навчання безоплатне, проходитиме офлайн за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 38 вхід через білу залу Мейкерс (1 хв. від ст. метро Архітектора Бекетова). Перше заняття стартує 21 жовтня у суботу з 17:00 по 18:30.

Читайте також

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як в Києві перейменовують вулиці розповів Павло Островський

Без Жукова та Леніна. Активіст Павло Островський розповів про перейменування вулиць в Києві

15 вересня світ відзначає День Демократії. За цим політичним устроєм — джерелом влади є народ, який формує цінності держави. Активіст Павло Островський родом з Дружківки, […]

Перейменований «Пам’ятник авторства видатного скульптора І.П. Кавалерідзе»

Чому донеччани незадоволені перейменуванням пам’ятника Артему в Святогірську

Напередодні Експертна комісія з питань обліку об’єктів культурної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики України перейменувала «Пам’ятник радянському партійному і державному діячеві Артему (Ф. А. […]

15:45, 27.09.2023 Микола Ситник
Screenshot 297 0e816

«Битва за Бахмут»: Фаріон розповіла про боротьбу Артема Мірошниченка

Ірина Фаріон — українська мовознавиця політична та громадська діячка прокоментувала промову Володимира Зеленського в США перед Конгресом. Зокрема виділила тези президента про Бахмут.