Воїни підрозділу «CODE 9.2.» 92-гої окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка одним дроном знищили три одиниці ворожої техніки. Її вартість оцінюється у понад 5 мільйонів доларів.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Так, за ніч українські захисники одним ударним дроном перетворили на мотлох російський танк «Т-80», гаубицю САУ 2С1 («Гвоздика») і танковий мостоукладальник «МТУ-90».
Завдяки майстерності солдатів і коптеру росіяни більше не зможуть обстрілювати гаубицями й танком позиції Сил оборони. А також переправляти техніку через водойми за допомогою мостоукладальника.
Дякую бійцям за професійну роботу. Працюємо, щоб забезпечувати Сили оборони ще більшою кількістю безпілотників у межах Армії дронів.
Нагадаємо, нещодавно команда Defence Tech кластера Brave1 провела випробування українських роботів. Фахівці протестували в польових умовах 25 унікальних розробок — від логістичних до бойових, від дистанційних турелей до роботів-камікадзе. Вже скоро ці машини допоможуть нашим військовим ефективніше нищити окупантів.
Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».
Фото: Wikipedia
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!
11 липня 2025 року на шахті “Алмазна” ДП “Добропіллявугілля-видобуток” стався обвал породи на глибині 550 метрів, внаслідок чого загинув 47-річний гірничий майстер.
Про це повідомив Михайло Волинець, народний депутат України, Голова Конфедерації Вільних профспілок України.
Обвал на шахті “Алмазна”
11 липня близько 11:00 диспетчер повідомив про обвал у третій північній лаві, на місце події оперативно були викликані гірничорятувальники. У момент трагедії у вибої перебували 134 гірники, з яких 26 знаходились безпосередньо в аварійній дільниці.
Від отриманих травм загинув гірничий майстер підземної дільниці, 1978 року народження.
На цей момент керівництво шахти “Алмазна” та ДП «Добропіллявугілля-видобуток» офіційних коментарів щодо обвалу не надало.
У Київській області стартувала реєстрація на безплатні будівельні курси. Запрошують усіх охочих — як місцевих жителів, так і внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Навчання дає шанс опанувати одну з затребуваних спеціальностей — маляра, штукатура чи плиточника, а також отримувати стипендію близько 8000 грн щомісяця.
Детальніше про те, як долучитися до курсів — у матеріалі Бахмут IN.UA.
Безплатні курси за будівельними спеціальностями у Київській області
Нова навчальна програма за будівельними спеціальностями реалізується в Київській області за підтримки міжнародних організацій World Vision UCR та Aktion Deutschland Hilft (ADH). Вона створена для громадян і громадянок, які постраждали від війни та хочуть покращити свої шанси на працевлаштування.
Місцеві жителі та ВПО у Києві та області протягом трьох місяців зможуть опанувати спеціальності:
маляр;
штукатур;
лицювальник-плиточник.
Організатори навчальних курсів обіцяють щомісячну стипендію в розмірі 8 200 гривень для покриття витрат на проїзд, соціальну підтримку та набуття не лише теоретичних знань, а й практичних навичок.
Критерії відбору
Долучитися до курсів можуть громадяни і громадянки, які відповідають таким критеріям:
вік — від 18 до 60 років;
проживають у регіоні реалізації проєкту;
мають інтерес до будівельної справи та готові навчатися;
мають змогу відвідувати курси протягом трьох місяців.
Як долучитися
Записатися на курси можна двома способами.
Перший — запис безпосередньо в місцях реалізації проєкту:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київський професійний коледж “Лівобережний”, місто Київ, вулиця Старосільська, 2;
Київський професійний коледж будівництва та архітектури, місто Київ, вулиця Клавдіївська, 22;
Державний навчальний заклад Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу, місто Біла Церква, вулиця Волонтерська, 33/35.
Другий — заповнення спеціальних пре-реєстраційних форм за посиланням, які відповідають місцю проходження курсів:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київський професійний коледж “Лівобережний” — посилання;
Київський професійний коледж будівництва та архітектури — посилання;
Державний навчальний заклад Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу — посилання.
Форма буде відкрита до моменту набору необхідної кількості учасників, які відповідають умовам програми.
11 липня 2025 року на шахті “Алмазна” ДП “Добропіллявугілля-видобуток” стався обвал породи на глибині 550 метрів, внаслідок чого загинув 47-річний гірничий майстер. Про це повідомив […]
У Київській області стартувала реєстрація на безплатні будівельні курси. Запрошують усіх охочих — як місцевих жителів, так і внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Навчання дає шанс […]
Російська воєнкорка ольга колесник, яка підтримує вторгнення росіян, опублікувала допис, де пояснила, навіщо зруйнований Бахмут завішували агітаційними плакатами до 9 травня. Більше читайте в матеріалі […]
Менше ніж за два місяці — старт нового навчального року. Вчорашні випускники та випускниці шкіл активно готують документи для вступу, а заклади фахової передвищої та […]
У місті Дружківка видаватимуть гуманітарну допомогу. Вона буде доступна мешканцям громади, які мають статус особи з інвалідністю. Видача стартує 14 липня. Про це повідомляє Дружківська […]