У застосунку Дія запустили бета-тест нової функції для українців, яка дозволяє оформлювати шлюб онлайн. Долучитися до тестування можна вже зараз.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Нова функція в Дії
За словами Михайла Федорова, нова функція буде працювати наступним чином: пара, яка хоче зареєструвати шлюб онлайн, повинна обрати дату для церемонії по відеозвʼязку, але не раніше ніж за п’ять днів до її проведення. Після цієї процедури в Дії з’явиться свідоцтво про реєстрацію шлюбу, який також можна замовити у фізичному варіанти.
Як зареєструватися на бета-тест
Для того, щоб зареєструватися в бета-тесті, потрібні дві людини — наречений та наречена, які повинні відповідати наступним критеріям:
є повнолітніми громадянами України;
мають ID-картку чи закордонний паспорт у Дії;
мають ідентифікаційний код;
не одружені або офіційно розлучені.
Якщо пара відповідає критеріям відбору, то їм потрібно записатися на бета-тестування за посиланням.
Вирощування овочів у теплиці / ілюстративне фото Pexels
Родини ВПО на Дніпропетровщині, можуть отримати допомогу для ведення господарства. Людям, які мешкають у приватному секторі, пропонують теплиці з рослинами та добривами і пташники з підрощеними курками.
ГО “Це — наша справа!” розпочинає прийом заявок на участь у програмі підтримки приватних домогосподарств у Перещепинській громаді Дніпропетровської області. У межах програми надаватимуть грант у натуральному вигляді: теплиці з рослинами та добривами або пташники з підрощеними курками та кормом.
Взяти участь у програмі можуть родини, які мають категорію вразливості:
родини ВПО;
родини з трьома і більше дітьми.
Детальну інформацію про конкурс, його вимоги, рекомендації щодо заповнення заявок можна дізнатися на інформаційній сесії, яку проведуть у четвер, 26 лютого за адресою: місто Перещепине, мікрорайон Орільський, 14 (ветеранський хаб). Початок зустрічі об 11:00.
У школах окупованої Донеччини активно проводять заходи з мілітаризації дітей. Змалечку для дітей проводять так звані “уроки мужності” з військовими армії рф. На таких уроках дітям показують зброю і проводять лекції про патріотизм. Таким чином школярів долучають до пропаганди війни.
Що відомо про уроки мужності в окупованих школах, розповідає Бахмут IN.UA.
Уроки мужності в “днр”
У школах на окупованій Донеччині проводять так звані “уроки мужності”. Це заходи, які проводять у межах школи за участі діючих військових армії рф та ветеранів. Зустрічі з окупантами проводять у форматі лекцій та діалогу. Під час розмови з дітьми окупанти розповідають про свій військовий досвід і важливість служби в армії рф. Таким чином дітям насаджують культ війни і сприяють посиленню іміджу військових.
Урок мужності в одній зі шкіл / фото росджерела
Уроки мужності проводять не лише в “днр”, а й в інших окупованих регіонах України. У положенні цього проєкту йдеться, що він має на меті “зміцнення відчуття причетності дітей до історії та культури Росії і виховання громадянина, який любить свою Батьківщину та має активну життєву позицію”. Серед задач проєкту є й зміцнення престижу служби у збройних силах рф. Також такі уроки мають формувати в молоді готовності до захисту країни, вірності конституційному та військовому обов’язку в умовах мирного та військового часу. Фактично дітей психологічно готують приєднатися до лав російської армії в майбутньому.
Задачі уроків мужності / скриншот
На Донеччині уроки мужності проводять за ініціативи “асоціації ветеранів сво днр”. З пропагандистськими заходами вони відвідують школи Донецька, Сніжного, Амвросіївки, Іловайська, Горлівки, Дебальцева, Харцизька. Зустрічі проводять з учнями різного віку.
Урок мужності в Донецькому ліцеї №37 / фото росджерела
В основному уроки мужності проводять на базі шкіл, але бувають і позашкільні зустрічі, куди вчителі водять дітей.
Дітей привели на зустріч з окупантом / фото росджерела
Уроки мужності супроводжуються російською символікою і військовою атрибутикою. Переважно це прапори, георгіївські стрічки, плакати, книги про війну в Україні. Подекуди у класах навіть вивішують портрети путіна. Часто дітей одягають у форму юнармійців.
Діти в формі юнармійців / фото росджерелаШколярі позують з окупантом / фото росджерела
На зустрічі з військовими часто проводять пам’ятні заходи в честь загиблих бойовиків. До цього долучають і дітей. Вони носять портрети загиблих окупантів і військових Другої світової війни.
Діти з портретами військових, які брали участь у Другій світовій війні / фото росджерела
Раніше редакція розповідала, що школярів в окупованому Донецьку долучають до юнармійських загонів. Членів таких загонів вчать стройової підготовки, вогневої підготовки, захисту від зброї масового ураження тощо. Також у межах програми дітей вчать стрільби з пневматичної гвинтівки й автомата АК-74.
В Україні набирає популярності гра Hamster Kombat, яка обіцяє легкий пасивний дохід. Втім, вона може бути небезпечною одразу з кількох причин. “Бахмут IN.UA” в рамках […]
Російська армія пішла у наступ на північних кордонах України, а саме — на Харківщині. Ситуація на полі бою для українського війська залишається складною, але контрольованою, […]