Переїзд або транспортування меблів по Києву може бути складним завданням, особливо якщо у Вас немає відповідного транспортного засобу. У таких випадках на допомогу може прийти одна з київських служб вантажного таксі, наприклад, www.davay-pereedem.com/ua/vantazhne-taksi-kyiv.
Однак, з такою різноманітністю компаній і послуг на ринку, як вибрати надійний і відповідний вантажний транспорт для перевезення Ваших меблів? Нумо розбиратися разом.
Що враховувати під час вибору служби вантажного таксі?
Як правило, під час вибору транспортної компанії для перевезення меблів важливі такі параметри:
Репутація і досвід. Пошукайте відгуки про компанії вантажного таксі в інтернеті або запитайте рекомендації у друзів і знайомих. Досвідчені компанії з гарною репутацією, найімовірніше, нададуть високоякісні послуги та зможуть доставити меблі без ушкоджень.
Спеціалізоване обладнання. Переконайтеся, що компанія має у своєму розпорядженні спеціалізоване обладнання для перевезення меблів: меблеві фургони, ремені, ковдри та інші засоби для захисту під час транспортування.
Кваліфікація персоналу. Поцікавтеся, чи мають співробітники компанії досвід у поводженні з меблями та їхньому пакуванні. Професійні вантажники повинні знати, як правильно підіймати, упаковувати та розміщувати ваші меблі у фургоні, щоб мінімізувати ризик пошкоджень.
Страхування. З’ясуйте, чи пропонує компанія страхування на випадок пошкодження або втрати Ваших меблів під час перевезення. Наявність страховки забезпечить Вам додатковий захист і спокій.
Яким має бути автомобіль для перевезення меблів?
Переконайтеся, що вантажне таксі має у своєму розпорядженні фургони відповідного розміру для перевезення Ваших меблів. Фургони мають бути досить просторими, щоб вмістити всі предмети без необхідності їх пошкодження під час завантаження. Для перевезення меблів найкраще підходять фургони з високим дахом і можливістю бічного завантаження.
Авто мають бути в хорошому технічному стані, зі справними системами підвіски та амортизації. Це допоможе мінімізувати вібрації та поштовхи під час транспортування, захищаючи ваші меблі від пошкоджень.
Вантажівка має бути чистою і вільною від сміття та сторонніх запахів. Це не тільки забезпечить гігієнічність перевезення, а й запобіжить забрудненню або пошкодженню меблів.
Вантажне таксі має бути оснащене спеціальним обладнанням для захисту меблів під час транспортування. Важлива наявність м’яких ковдр, ременів, бульбашкової плівки та інших матеріалів, які допоможуть запобігти подряпинам, відколам та іншим пошкодженням.
Весна у Києві — період незвичайної краси, коли природа України розфарбовує столицю у сотні яскравих кольорів. Насамперед весною в Києві цвітуть магнолії, бузок, каштани та інші рослини.
Редакція Бахмут IN.UA розповідає про те, що та коли квітне у Києві та де це все можна побачити.
Весна у Києві
Весна вже повноцінно завітала у Київ. Природа, яка знову ожила після зими, вже показує власну незвичність та красу. Не останню роль у цьому відіграють вже традиційні для столиці рослини, які стали справжньою візитівкою міста. Погода весною в Києві зазивай тримається теплою, а стовпчики термометра в середньому становить 20-25 градусів по Цельсію.
Каштан
Цвітіння каштану / фото ілюстративне
Каштан — символ Києва, період цвітіння якого починається 25 квітня та триває по 20 травня. Саме у цей час кияни та гості міста зможуть побачити невеличкі та пахучі квіти на деревах.
Зараз каштани у столиці можна знайти у більшості парків, ботанічних садах та на центральних вулицях. Однак, редакція Бахмут IN.UA рекомендує відвідати алею каштанів у Ботсаду Фоміна, яка розташована за вулиці Симона Петлюри, 1, який знаходиться поруч зі станцією метро Університет. Також непогану локацію можна знайти на бульварі Павла Вірського на Нивках.
Магнолія
Магнолія / фото ілюстративне
Іншою візитівкою столиці України часто називають магнолії, які квітнуть з 1 квітня й до 1 травня. Цих рослин в Києві небагато, але вони здатні привертати увагу незвичайною красою та витонченістю.
Знайти магнолії у Києві можна у Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка НАН України та в Ботанічному саду імені Фоміна. Зазначимо, що саме на другій локації можливі черги, адже багато киян полюбляють ловити вдалі кадри з магноліями саме там.
Сакура
Японська сакура / фото ілюстративне
Традиційна японська вишня, цвітіння якої створює безліч ніжно-рожевих елементів. Ці дерева розцвітають наприкінці квітня. Цей процес триває недовго та зазвичай вже завершується в перших числах травня.
Ідеальною локацією для того, щоб насолодитися видом справжнього символу Японії, може стати парк Кіото, розташований на вулиці в честь того ж міста який знаходиться поруч зі станцією метро “Лісова”. Саме тут ще у 2011 році висадили одну з найдовших у місті алей сакур.
Бузок
Яскравий бузок / фото ілюстративне
Білий, фіолетовий, рожевий — це лише частина можливих кольорів, які з’являються під час цвітіння бузку, яке відбувається з 25 квітня по 25 травня.
Рослину можна побачити всюди — у спальних районах, парках та навіть у центрі міста. Однак, найбільш красивою локацією з бузком вважається сад площею понад 2,5 гектари на території Ботанічного саду імені Гришка. Він розташований на вулиці Садово-Ботанічна, 1.
Тюльпани
Прекрасні тюльпани можна побачити на Співочому полі / фото ілюстративне
Ближче до початку травня в столиці почнуть розпускатися тюльпани. Побачити їх у Києві можна в різних локаціях. Однак, наша редакція рекомендує відвідати Співоче поле — паркову зону поряд з Києво-Печерською Лаврою, де щороку квітнуть тисячі різноманітних та яскравих квітів.
Живучи у столиці чи приїжджаючи сюди навіть на кілька днів, варто відвідати завітати до музеїв міста. Зазвичай найпопулярніші з них мають попереднє бронювання, тож слід заздалегідь спланувати, куди саме ви плануєте сходити та які експозиції побачити.
Редакція Бахмут IN.UA підібрала перелік музеїв Києва, де кожен знайде щось цікаве.
Цікаві київські музеї
Попри складні часи через російське вторгнення в Україні все ж відкриваються музеї, в тому числі й в Києві. В них можна побачити як класичні музейні експонати, так експериментальні речі. Саме вони створюють незабутній культурний колорит столиці, який подарує гарний настрій.
Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків
Музей мистецтв / Юрій Стефаняк
До повномасштабної війни у київському музеї Ханенків зберігалася одна з найбільших в Україні колекція творів західного та східного мистецтва. Тут були полотна Рубенса, Франсуа Буше тощо. Також гості могли на власні очі побачити культури мистецтва Ірану, Тибету, Китаю та Японії. На відео нижче, ви можете побачити, як виглядав музей Ханенків до початку повномасштабної російської агресії.
Однак через війну експозиція наразі убезпечена. Втім, в музеї все ще можна відвідати:
виставкові проєкти;
події концертної програми;
науково-освітні заходи.
Також радимо побачити інтер’єр музею, який заснували ще в 1919 році подружжя Ханенків.
Музей працює з середи по неділю, з 10:30 до 17:30 (каси до 17:00), а музейний дворик у суботу та неділю, з 12:00 до 17:00. Ціни на квитки в середньому складають 100 гривень, вартість також залежить від виставки та участі в екскурсії. Квитки можна придбати онлайн на сайті та в касі музею.
Музей медуз
Музей медуз / Фейсбук
Музей медуз у Києві сподобається дітям та дорослим. Його відкрили наприкінці 2018 року. Тут представлені різні види морських жителів, серед яких:
Рожева медуза;
Річкова медуза;
Медуза Кассіопея;
Пурпурова-смугаста медуза.
Музей працює з вівторка по п’ятницю, з 12:00 до 20:00. Каса працює до 19:30, а в суботу та неділю — з 10:00 по 20:00, каса працює до 19:30. Дітям до 5 років вхід безплатний, за наявності свідоцтва про народження. Студентам потрібно заплатити 180 гривень, а дорослим 220 гривень.
Музей архітектури та побуту в Пирогові
Музей просто неба в Пирогові / Фейсбук
Млин у музеї просто неба / Фейсбук
Автентична хата / Фейсбук
Фестиваль “Жива Культура” у Пирогові / Фейсбук
Національний музей архітектури та побуту в Пирогові розташований просто неба. Тут можна побачити українські хати та храми, які привезли у скансен з усієї України. Загалом зібрали експозиції з:
Полісся;
Слобожанщини;
Полтавщини;
Карпат;
Наддніпрянщини;
Поділля;
Півдня.
Музей працює з 9:00 до 18:00. Ціни на квитки стартують від 100 гривень. Також у скансені часто проходять фестивалі, тут відтворюють традиції українського весілля. Можна замовити й авторську екскурсію. Тоді вартість слід уточнювати індивідуально за номером телефону: +38 (098) 913 8007.
Музей історії Туалету
Музей історії туалету / Фейсбук
Сучасні музеї Києва здатні дивувати своєю експериментальністю. У столиці є дуже незвичайний музей, де можна прослідкувати цілу історію трансформації сучасного туалету. Гості можуть побачити, як виглядав туалет 100 та 200 років тому, якими винаходами користувалися тогочасна заможна верства населення. Також тут часто проводять театралізовані екскурсії, які сподобаються малечі.
Ціни на квитки від 100 до 150 гривень: у цю вартість вже входить й екскурсійне обслуговування. Музей працює з середи по понеділок, з 10:00 до 18:00.
Національний художній музей
Полотно у музеї / Фейсбук
Картина митця у художньому музеї / Фейсбук
Гості у музеї / Фейсбук
Художній музей відносно нещодавно знову відкрив двері для відвідувачів, де вони можуть побачити полотна українських митців, зокрема Тетяни Яблонської та Олександра Богомазова. Також часто проводять майстер-класи для дітей, пізнавальні заходи для дорослих тощо.
Вхідний квиток у художній музей коштує 60 гривень, майстер-клас 150 гривень. Якщо ви плануєте відвідати музейний лекторій, то за дорослу особу потрібно віддати 180 гривень, а за студента, школяра чи пенсіонера 90 гривень.
Музей працює у середу та четвер, з 10:00 до 18:00, у п’ятницю з 12:00 до 20:00, у суботу з 11:00 до 19:00 та у неділю з 10:00 до 18:00.
Океанаріум
Київський океанаріум / фото з відкритих мереж
Столичний океанаріум сподобається тим, хто любить морську тематику. Зараз у музеї проживає понад 2 тисячі мешканців — це риби, рептилії, амфібії тощо. У кожному акваріумі живуть унікальні морські істоти, яких не побачиш в Україні.
Океанаріум працює з понеділка по неділю. У понеділок з 10:00 до 15:00. З вівторка по п’ятницю з 10:00 до 19:00, а у суботу та неділю з 10:00 по 20:00. Дітям до 3 років вхід безплатний, а для дорослих вартість квитка складе 300 гривень.
Музей Івана Гончара
Музей Івана Гончара / Інстаграм
Автентичний музей у Києві, який допомагає гостям в інтерактивній формі познайомитися з українською культурою. Тут часто проводять фестивалі, майстер-класи, де навчають старовинних обрядових пісень, малюнку, розпису тощо. У музеї представлені великі колекції автентичного одягу, кераміки, писанок, ікон.
Заклад працює з середи по неділю з 10:00 до 18:00. Квитки стартують від 75 гривень за пільгову особу та від 100 для осіб без пільг. На фестивалі, лекції та майстер-класи ціни відрізняються залежності від тривалості заходу та його лекторів.
Музей історичного костюма та стилю Вікторії Лисенко
Victoria Museum, експозиція
Сукня у Victoria Museum
Victoria Museum, частина колекції
Прикраси у Victoria Museum
Київський Victoria Museum сподобається всім, хто любить або цікавиться темою історії моди, адже в ньому можна побачити типовий міський одяг 1830-1920 років. Музей працює з четверга по неділю, з 11:00 до 18:00. Квиток коштує 130 гривень, а для студентів, пільгових категорій та пенсіонерів ціна складатиме 65 гривень.
Продуктовий склад — це особливе приміщення, адже тут зберігаються харчові продукти. Основним завданням такого приміщення є приймання товарів, їх зберігання з дотриманням усіх норм і […]
Автобусний маршрут Кишинів – Київ з’єднує два важливі міста Східної Європи. Він користується популярністю серед студентів, туристів, працівників і тих, хто відвідує родичів. Така поїздка […]
Дані коаксіальні конектори використовують для вимірювальної техніки, радіочастотних систем, телекомунікацій, антенного обладнання та подібного. Вони здатні передавати дані на високих частотах та відрізняються мінімальними сигнальними […]
Для того, щоб бізнес приносив прибуток і розвивався — кожен ресурс має бути використаний максимально ефективно, адже кожна гривня має значення. А тому відбувається постійний […]
У міру того як почала розвиватися криптоіндустрія, особливий попит отримав депозит криптовалют. Біржі та інші спеціалізовані платформи пропонують відсоткові ставки, що перевищують рівень інфляції. А разом […]