Родинам ВПО Краматорського району видаватимуть гігієнічні набори: реєстрація

Валентина Твердохліб 14:05, 1 Лютого 2025
впо
Реєстрація на отримання допомоги / фото ГО “Аваліст”

Переселенцям і переселенкам Краматорського району видаватимуть гігієнічні набори. Допомогу можуть отримати родини зі статусом ВПО, у складі яких є не менше трьох людей.

Про це повідомляє громадська організація “Аваліст”.

Краматорський район, допомога ВПО

Громадська організація “Аваліст” відкрила попередню реєстрацію на отримання гігієнічних наборів. Їх можуть отримати родини ВПО, які зареєстровані у Краматорському районі. Допомогу надаватимуть мешканцям таких громад:

  • Словʼянська;
  • Краматорська;
  • Дружківська;
  • Черкаська.

Перевага буде в родин, у складі яких є не менше трьох осіб. Статус ВПО має бути оформлений з вересня 2024 року. В разі наявності категорії вразливості, вона має бути підтверджена відповідним документом.

Наразі проводиться попередня реєстрація на отримання гігієнічних наборів. Заповнити заявку можна за посиланням.

Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі проходження відбору, вам зателефонують на номер, який ви вказали у формі реєстрації.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Футболки, рюкзаки та новорічні іграшки на 970 тисяч: що купує Торецьк

Лященко Марія 14:00, 1 Лютого 2025

У січні на порталі Прозорро з’явилися закупівлі Торецької МВА на  фурнітуру, іграшки, браслети, шопери та іншу сувенірну продукцію.

Аналізуємо закупівлі Торецька за січень у матеріалі.

Брендовані сувеніри

Закупівлі на сувенірну продукцію опублікували на порталі Прозорро 22 та 24 січня.  200 значків з українською символікою вартували 12 тисяч гривень. Крім того, придбали ще  500 брендованих значків, які обійшлися вже у 27,5 тисячі гривень. 

Сувеніри, а саме: парасольки, магніти, наліпки, ручки, синьо-жовті стрічки, декоративні дзвіночки, лампадки та свічки до них разом обійшлися у 54 тисячі гривень.

Крім того, придбали 200 штук приладдя з логотипами: чашки, брендовані термогорнятка й тарілки загальною вартістю 77,5 тисячі гривень. Іграшки: конструктори, ялинкові іграшки, повітряні кульки з патріотичними написами разом коштували 87,5 тисячі гривень. 600 штук браслетів  вартували ще 34 тисячі гривень. 100 штук футболок поло з логотипом коштували відомству ще у 75 тисяч гривень. 

Ілюстративне фото: футболка поло / з відкритих джерел

525 блокнотів і датованих щоденників коштували 70 тисяч гривень.  500 брелоків та 50 пляшок для води вартували ще 52,5 тисячі гривень.  На 83 тисячі гривень придбали рюкзаки та брендовані пакети. Придбали також сумки-бананки, вартістю 250 гривень за одиницю, їх у закупівлі 20 штук.   Шопери та спортивні сумки з логотипом обійшлися ще у 51 тисячу гривень. 

Сувенірні статуетки “Торецьк” та “Стела Донецької області” вартували 58,5 тисячі гривень. Також придбали 150 пам’ятних знаків та стільки ж сертифікатів до них, що разом коштувало понад 29 тисяч гривень. Придбали у МВА також прапори: у закупівлях на більш як  54 тисячі,  майже 38 тисяч гривень.  та понад 21 тисячі гривень. 

Йдеться про прапорці та прапори Торецька, Донецької області, а також Євросоюзу та  кримськотатарського народу. Рекламні матеріали, як банери та постери вартували ще 49 тисяч гривень, також придбали 1500 штук флаєрів, їхня вартість склала 4,5 тисячі гривень. У 19 тисяч також обійшлося канцелярське приладдя.

Меблі та устаткування

Інформаційні дошки, а саме 15 штук, вартістю 1,6 тисячі гривень за одну дошку, разом обійшлися МВА Торецька у 24 тисячі гривень. 5 штук закритих скляних вітрин вартували ще 35 тисяч гривень. Стійки-сітки в рамі на ніжках вартували 2 тисячі гривень, їх придбали 5 штук. Також 4 тисячі гривень вартували 5 великих букетів штучних квітів

Вартість 20 штук алюмінієвих складних мольбертів для малювання склала ще 24 тисячі гривень.  15 стендів з державною символікою коштували військовій адміністрації ще 27 тисяч гривень.

Разом ці закупівлі Торецької МВА складають понад 973 тисячі гривень. 

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Ситуація в Мирнограді: скільки лишаються людей і як проходить евакуація

Валентина Твердохліб 13:05, 1 Лютого 2025
Поліцейські в Мирнограді / скриншот із відео Нацполіції України

У місті Мирноград Покровського району зберігається важка ситуація. Місто постійно обстрілюють росіяни, використовуючи при цьому весь наявний арсенал озброєння. Попри це в місті продовжують лишатися близько 3 тисяч людей.

Про ситуацію в Мирнограді розповіли в Нацполіції України.

Мирноград, ситуація на початку 2025 року

Росіяни наступають на Мирноград. На сьогодні їм залишається два кілометри до околиць міста. При цьому населений пункт щоденно потерпає від обстрілів. Мікрорайони на околицях розбиті вщент. Також росіяни знищили місцеві підприємства і зруйнували авіабомбами лікарню.

Наразі в Мирнограді залишаються близько 3 тисячі людей. Вони живуть без комунальних послуг і зв’язку. Електрики, питної води та газу в місті немає. Люди ходять за водою до криниці. Також у Мирнограді майже не працює мобільний зв’язок — зателефонувати можна тільки з окремих локацій.

Місцевий житель Мирнограда / скриншот із відео Нацполіції України

Людей, які лишаються в місті, закликають евакуюватися. Щоб повідомити про евакуацію, поліцейські обходять домівки та об’їжджають вулиці з гучномовцями. Втім, виїжджають одиниці — ті, кого черговий обстріл залишив без житла.

Допомогу мешканцям міста надають поліцейські. Вони доставляють поранених у лікарні, привозять гуманітарну допомогу і підгодовують покинутих тварин. Також слідчо-оперативні групи фіксують наслідки ворожих атак. Вони обходять квартири і розшукують власників, щоб потім люди могли оформити допомогу за зруйноване житло.

За попередніми даними, дітей у Мирнограді немає. Втім, правоохоронці перевіряють, чи не повернулись родини з дітьми в небезпеку. Подібні випадки вже неодноразово фіксували.

Евакуація з Донецької області: контакти

Звернення про евакуацію приймають на гарячих лініях Донецької області: 0 800 408 911, +380 (98) 890 3318, +380 (66) 285 6290.

Для запису на вивіз тяжкохворих і людей з інвалідністю діють номери: 0 800 332 614, +380 (99) 710 4872, +380 (99) 311 5314, +380 (96) 108 6048.

Евакуація повністю безоплатна.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Футболки, рюкзаки та новорічні іграшки на 970 тисяч: що купує Торецьк

У січні на порталі Прозорро з’явилися закупівлі Торецької МВА на  фурнітуру, іграшки, браслети, шопери та іншу сувенірну продукцію. Аналізуємо закупівлі Торецька за січень у матеріалі. […]

14:00, 01.02.2025 Лященко Марія
мирноград

Ситуація в Мирнограді: скільки лишаються людей і як проходить евакуація

У місті Мирноград Покровського району зберігається важка ситуація. Місто постійно обстрілюють росіяни, використовуючи при цьому весь наявний арсенал озброєння. Попри це в місті продовжують лишатися […]

Ветерани разом з дружинами можуть пройти безоплатну реабілітацію: як взяти участь

Ветеранам пропонують безоплатну 14-денну реабілітацію разом зі своїми дружинами. Вона спрямована на поліпшення психоемоційного стану подружжя й інтеграцію ветерана у цивільне життя. Участь у програмі […]

В Одесі відкрили центр підтримки ВПО з Торецька: які послуги доступні

В Одесі відкрили центр підтримки мешканців Торецької громади. Він складається із двох основних локацій — освітньої та медичної. Про роботу центру розповіли в Донецькій ОВА. […]

росіяни

Росіяни хочуть захопити трасу на Покровськ, щоб блокувати місто — військовий

Росіяни безуспішно намагаються захопити Покровськ. Місто обороняють українські військові, окупантам не вдається зайти в нього. Розуміючи, що атакувати “в лоб” не вдається, ворожа армія намагається […]