Росіяни не полишають спроб захопити Покровськ. Місто потерпає від регулярних обстрілів, внаслідок яких руйнується інфраструктура. Складна ситуація і з комунальними послугами. В деяких районах люди залишилися повністю без світла, води і газу.
Яка ситуація в Покровську станом на 19 вересня, повідомив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.
Ситуація в Покровську: актуальні дані
За словами начальника Покровської МВА, росіяни щодня завдають ударів по місту. Б’ють переважно артилерією. Ситуація вкрай напружена, адже на сьогодні в Покровську немає жодного району, де було б безпечно. Окупанти прицільно ведуть вогонь по місту всьому місту, руйнуючи інфраструктуру і житловий сектор.
Через руйнування інфраструктури в місті відсутнє газо- та водопостачання. В деяких районах немає і електрики. Через це початок опалювального сезону, до якого лишилося небагато часу, під великим питанням.
“Ворог просто виживає покровчан з рідного міста, руйнучи обʼєкти критичної інфраструктури, які забезпечують його життєдіяльність. Все це значно ускладнить перебування покровчан у місті в зимовий період. Залишатись у громаді стає вкрай небезпечним та неможливим для нормальної життєдіяльності. З кожним днем прифронтове життя містян стає все важчим”, — зауважив Сергій Добряк.
Через ворожі обстріли значно ускладнилася і логістика, адже в місті зруйновані три шляхопроводи. Та попри це оборона Покровська триває. В місті активно будують фортифікаційні споруди, в чому беруть участь шість областей України та інженерні війська.
Станом на 19 вересня в Покровській громаді залишаються близько 25 тисяч жителів. У самому Покровську — 16 тисяч жителів, з яких 177 дітей. Всіх людей закликають якнайшвидше евакуюватися, щоб вберегти своє здоров’я і життя. Передбачити, якою буде подальша безпекова і воєнна ситуація, наразі неможливо.
Покровськ: як евакуюватися
Звернення про евакуацію приймають на гарячих лініях Донецької області: 0 800 408 911, +380 (98) 890 3318, +380 (66) 285 6290. Евакуація повністю безоплатна.
Для запису на вивіз тяжкохворих і людей з інвалідністю діють номери: 0 800 332 614, +380 (99) 710 4872, +380 (99) 311 5314, +380 (96) 108 6048.
Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Установу реорганізували і приєднали до новоутвореного Слов’янсько-Бахмутського управління Донецької обласної служби зайнятості.
Про це в коментарі редакції “Бахмут IN.UA” повідомив Роман Коновалов, який виконував обов’язки директора Бахмутського міського центру зайнятості.
Бахмутський центр зайнятості припинив роботу
Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Він припинив свою роботу шляхом реорганізації. Це сталося у жовтні.
Фактично установу було приєднано до Слов’янського центру зайнятості.
“Бахмутський міський центр зайнятості більше не існує як юридична особа. Його було реорганізовано шляхом приєднання до Донецької обласної служби зайнятості. Фактично його ліквідували і тепер він залишається у структурі Слов’янсько-Бахмутського управління Краматорської філії Донецької обласної служби зайнятості”, — повідомив Роман Коновалов.
Куди звертатися бахмутянам
Жодних повідомлень про припинення роботи Бахмутського міського центру зайнятості редакція не знайшла. Лише в описі сторінки Слов’янського центру зайнятості в Fecebook вказано, що це Слов’янсько-Бахмутське управління.
Тепер бахмутян прийматимуть у Слов’янсько-Бахмутському управлінні Краматорської філії Донецької обласної служби зайнятості. Тут надаватимуть послуги мешканцям Бахмутського і Слов’янського районів. Також у бахмутян є можливість скористатися онлайн-сервісами.
“Хоч Бахмутського центру зайнятості більше немає, спеціалісти продовжують обслуговувати населення. Але вже у складі Слов’янсько-Бахмутського управління. Окрім цього, бахмутяни можуть звернутися до спеціалістів через портал або застосунок “Дія”, обравши ту філію центру зайнятості, де вони мають намір обслуговуватися. Далі вони подають заяву і з ними зв’яжуться фахівці. Є можливість дистанційно отримувати послуги служби зайнятості щодо пошуку роботи, допомоги по безробіттю тощо. Онлайн-сервіси повноцінно реалізовані і всі послуги є доступними для бахмутян, але в нових структурах”, — зазначив Роман Коновалов.
Звернутися до Слов’янсько-Бахмутського управління можна за адресою: місто Слов’янськ, площа Соборна, 3 (6 поверх). Або за телефоном: +380 (50) 550 5460.
10 мільйонів на реконструкцію Слов’янської лікарні, 112 мільйонів на утримання доріг та понад 30 мільйонів на техніку. Аналізуємо на Прозорро найбільші закупівлі Донецької області у листопаді 2024 року. За цей місяць бюджетні кошти витратили на утримання гуртожитку для ВПО, технічну сіль, капремонт будівель після російських обстрілів та інше.
Слов’янськ та Святогірськ: ремонти та підготовка до зими
На початку місяця Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації замовили реконструкцію медичної будівлі (йдеться про амбулаторію № 7) вартістю майже 10 мільйонів гривень. Будівля амбулаторії сильно постраждала під час ворожих обстрілів влітку 2022 року
Додаткові роботи по реконструкції цієї ж, амбулаторії № 7, вартістю у понад 6,8 мільйона гривень опублікували на Прозорро пізніше, 8 листопада.
Також Управління ЖКГ Слов’янська проведуть роботи з капітального ремонту житлового будинку, пошкодженого через російські обстріли, це вартуватиме більш як 6,6 мільйона гривень.
В 1 мільйон гривень може обійтися 20 тонн технічної солі з протизлежувальною добавкою для КП “Благоустрій” Слов’янської міської ради.
У понад 2,3 мільйона гривень може обійтися обслуговування будівель та приміщень для розміщення ВПО для Маріупольського міського соціального гуртожитку у Дніпрі, Києві та Чернівцях. Наразі триває кваліфікація переможця.
Святогірська міська рада витратить понад 2,5 мільйона гривень на послуги з вивезення твердих побутових відходів, йдеться про 3 400 метрів кубічних неконтрольованих звалищ відходів, що утворилися внаслідок тимчасової окупації на території Святогірської МТГ, тендер на етапі кваліфікації переможця.
Машини й дороги: що купляє “Вода Донбасу” та місцева залізниця
Для комунального підприємства “Вода Донбасу” планують купити каналопромивну машину на шасі FORD TRUCKS 1833 DC, вона вартуватиме 10,2 мільйона гривень.
Комунальний заклад “Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю імені Сергія Бубки” замовив 6 велосипедів загальною вартістю 1,3 мільйона гривень.
Йдеться про трекові велосипеди, а саме:
Argon 18 Sum Pro Dura Ace Di2, (М)
Argon 18 Sum Pro Dura Ace Di2, (L)
Велосипед трековий DRAG Blue Bird Track (556мм)
Велосипед трековий DRAG Blue Bird Track (576мм)
Велосипед трековий DRAG Pista Comp Track (520мм)
Велосипед трековий DRAG Pista Comp Track (550мм)
Вартість велосипеда Argon 18 Sum Pro Dura Ace Di2 в середньому 412 тисяч гривень:
У серпні цього року “Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю імені Сергія Бубки” замовляв 7 велосипедів, загальною вартістю майже 1,3 мільйона гривень.
У понад 3 мільйони гривень може обійтися телескопічний гідравлічний автогідропідіймач для Донецької залізниці, триває кваліфікація переможця тендера.
КП “Комунтех” Новогродівки Покровського району придбає напівпричіп (низькорамний трал) з вантажністю понад 40 тонн, його вартість майже 4,5 мільйона гривень. Серед учасників лише ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш”, він же переможець.
Великоновосілківська селищна рада Волноваського району придбає автокран вартістю у більш як 8,3 мільйона гривень, підрядник один — ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс”, наразі триває кваліфікація переможця.
Екскаватор одноківшевий колісний Hyundai R180W-9S куплятимуть для Управління комунального господарства Костянтинівки вартуватиме понад 8 мільйонів гривень.
Сіверська міська рада Бахмутського району придбає екскаватор-навантажувач вартістю більш як 6,3 мільйона гривень.
Житлово-комунальний відділ Покровської міськради замовив послуги перевезення спеціалізованим напівпричепом на базі вантажного автомобіля, це вартувало більш як 1,1 мільйона гривень. Також у відомстві замовляли надання послуг спецтехнікою:
Це вартувало більше ніж 2,8 мільйона гривень.
Утримання доріг
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Донецькій області (Краматорський та Бахмутський райони) до квітня 2025 року вартуватиме 32,6 мільйона гривень.
Учасник та переможець тендеру — ТОВ “Славдорстрой”, який з 2016 року отримав замовлень на майже 12 мільярдів гривень. Успіх компанії значною мірою базується на перших контрактах із ПАТ «Донбасенерго», яке, за даними розслідувачів, пов’язане із родиною експрезидента Януковича, а також компанія пов’язана з владою Донецької області, пишуть журналісти “Вчасно”. Наразі тендер на етапі кваліфікації переможця.
На етапі подання пропозицій тендери на: утримання автомобільних доріг Краматорського району, що може вартувати ще у понад 112,4 мільйона гривень, а також Краматорського та Покровського районів — понад 32,5 мільйона гривень.
Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Установу реорганізували і приєднали до новоутвореного Слов’янсько-Бахмутського управління Донецької обласної служби зайнятості. Про це в коментарі редакції “Бахмут […]
10 мільйонів на реконструкцію Слов’янської лікарні, 112 мільйонів на утримання доріг та понад 30 мільйонів на техніку. Аналізуємо на Прозорро найбільші закупівлі Донецької області у […]
Кожна сім’я в Україні, в якій народилась дитина, може отримати соціальні виплати від держави. Мова йде про 41 280 гривень. Детальніше про те, що це […]
Російські окупанти заговорили про “відновлення” Авдіївки. Втім, чіткого плану відбудови в них немає. Окупаційна влада, нібито, спочатку відновить один житловий квартал, а потім на його […]
Російські окупанти продовжують наступ на місто Часів Яр. Вони тиснуть на позиції ЗСУ, однак піхота міцно тримає оборону. Наразі в Часів Ярі йдуть вуличні стрілецькі […]