На Бахмутському напрямку окупаційні війська російської федерації змінили тактику штурмів. Тепер загарбники атакують малими групами.
Про це офіцер бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж» Павло Сторожук розповів у етері «Суспільне спротив».
Наразі російські війська проводять нетипові для себе штурми, не «м’ясні». Здійснюють їх малими групами від чотирьох до восьми людей. Вони грамотно маневрують, намагаються обходити. Але Сили оборони утримують свої позиції.
Павло Сторожук // офіцер бригади швидкого реагування НГУ «Рубіж»
Він додав, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається складною. Окупанти штурмують позиції Сил оборони, аби повернути раніше втрачені позиції. Водночас ЗСУ мають успіх поблизу Кліщіївки та Андріївки.
Окупаційна влада роз’яснила, як оформлювати спадщину в Бахмуті за російським законодавством. Для оформлення спадщини прийматимуть сумнівні документи та довідки. Зокрема, доказом можуть стати квитанції за оплату комунальних послуг, що відкриє шлях до заволодіння майна шахраями.
Про офомлення спадщини в Бахмуті повідомляють росджерела.
Окупанти оформлюють спадщину в Бахмуті
У січні 2025 року окупанти відновили роботу Артемівського міського суду, призначивши туди суддів з рф. Тепер у цю установу звертаються бахмутяни, які виїхали на непідконтрольні Україні території. Одним з питань, яке може вирішити суд, є оформлення спадщини. Наразі суд — це єдина інстанція, яка може передати майно спадкоємцю, оскільки нотаріуса для Бахмута окупанти так і не призначили.
Окупанти стверджують, що наразі не утворений Артемівський нотаріальний округ, а обов’язки нотаріальних дій на інших нотаріусів не покладено. Через це є перешкода для вступу спадкоємців у права спадкування. Звертатися за захистом прав треба лише в суд.
При цьому спадкоємці можуть подати позов щодо підтвердження фактичного прийняття спадщини. Для цього люди можуть надати в суд:
довідку про проживання спільно зі спадкодавцем;
квитанцію про сплату податку;
квитанцію про сплату комунальних послуг;
ощадна книжка на ім’я спадкодавця;
паспорт транспортного засобу на ім’я спадкодавця;
договір для проведення ремонтних робіт.
Перелік документів / скриншот із росджерел
Такі сумнівні документи й довідки можуть відкрити шлях до заволодіння майном у шахрайський спосіб. Деякі бахмутяни виїжджали без документів, тому їх могли викрасти інші люди. Тепер це може дати право шахраям заволодіти чужим майном.
Маючи ці документи, Артемівський суд, який підпорядкований окупантам, може передати спадщину іншим особам.
Нагадаємо, що окупаційна влада анонсувала іпотечну програму для заселення Бахмута. У місто, нібито, заселятимуть родини з рф. Як працюватиме ця програма, читайте в нашому матеріалі.
Окупований Бахмут зараз більше схожий на військову базу, ніж на місто. Звідси окупанти надають вогневу підтримку штурмовим групам, які наступають на українські міста. Також у місті відкрили майстерню з виготовлення і ремонту дронів для фронту.
Про те, як окупанти використовують Бахмут у військових цілях, розповіли російські пропагандисти.
Ситуація в Бахмуті
Російські військові перетворили Бахмут на справжню військову базу. Місто не відновлюють для заселення, натомість його використовують для цілей окупантів. Звідси йде підтримка окупантам, які воюють на лінії фронту.
Днями до Бахмута приїхали пропагандисти, які показали, як “працюють” окупанти, які перебувають у місті. Зокрема, росіяни надають вогневу підтримку штурмовикам, які наступають на українські міста. Самі росіяни зізнаються, що з Бахмута вони б’ють по Костянтинівці з РСЗВ “Град”.
Росіяни ведуть вогонь з Бахмута / скриншот
Також окупанти облаштували в Бахмуті “лабораторію дронів”. Тут вони ремонтують пошкоджені дрони і створюють нові. Окрім цього, тут виготовляють скиди для безпілотників. Виробництво дронів тут, нібито, йде без зупинок.
Виробництво дронів / скриншотХвостовики для скидів / скриншот
Нагадаємо, що окупанти використовують для своїх цілей і частково вціліле житло бахмутян. Як росіяни облаштували свої позиції у квартирах, дивіться у нашому матеріалі.
Окупаційна влада роз’яснила, як оформлювати спадщину в Бахмуті за російським законодавством. Для оформлення спадщини прийматимуть сумнівні документи та довідки. Зокрема, доказом можуть стати квитанції за […]
Окупований Бахмут зараз більше схожий на військову базу, ніж на місто. Звідси окупанти надають вогневу підтримку штурмовим групам, які наступають на українські міста. Також у […]
З 1 квітня 2025 року в Україні автоматично перерахують пенсії для працюючих пенсіонерів та пенсіонерок, які після призначення або попереднього перерахунку пенсії продовжували офіційно працювати. […]
Торецький напрямок є одним з основних для рф. Окупанти активізували тут наступальні дії, залучивши нові сили і резерви. Щоб обійти українську оборону в Торецьку, ворог […]
Для виходу на пенсію в Україні потрібно мати 32 роки страхового стажу. Проте, існує механізм, який дозволяє купити роки різниці. Детальніше про те, як купити […]