Main menu

Мін'юст шукає свідків російської агресії на Донбасі

У зв’язку з агресією РФ проти нашої держави та для захисту інтересів українського народу та держави України за допомогою правових засобів розпочато низку процесів у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте появилась эко-остановка. Постарались студенты УИПА (Видео)

Первая зеленая остановка стала инициативой студентов Украинской инженерно-педагогической академии. Идея, поданная как петиция в рамках проекта "Школа юного гражданина" реализовалась силами учебного заведения при поддержке троллейбусного управления. Новый вид остановочного павильона удивил и порадовал горожан.

Add a comment Детальніше...

«Децентралізація в деталях»: питання мешканців Іванівської громади коментує місцевий експерт (Відеоопрос)

Іванівська громада – одна з самих великих та прибуткових, яка увійде до складу об’єднаної Бахмутської громади. Однак, у пересічних громадян все одно виникають запитання: чи зміниться життя на краще після об’єднання? Ознайомитись з деякими запитаннями сельчан та почути відповіді експерта можна у наступному матеріалі проекту «Децентралізація в деталях».

Add a comment Детальніше...

"Неудобная" правда о жизни людей, которые были насильно обездолены", - отзыв о книге «Переселены»

Книга "Переселены" преподавателя Горловского института иностранных языков Оксаны Писаревой нашла отклик в душах читателей, которые с благодарностью и пониманием приняли ее работу. Своими впечатлениями от произведения поделилась студентка иняза Диана Потапцева.

Add a comment Детальніше...