Main menu

865 decb2Потреба назріла давно кажуть матусі з особливими дітками, тепер коли міськрада впровадить таку послугу – це значно спростить життя родини. Мама, яка часто цілодобово піклується про дитину, зможе спокійно відвідати стоматолога і перукарку, піти у справах і навіть працювати не повний робочий день.

Голова ГО "Бахмут особливий" Альбіна Гребенюк зазначає, що чекала на таку послугу 14 років.

"Якби раніше з'явилася така послуга, я би не втратила хорошу роботу. Мами зможуть, принаймні відвідувати лікарів. Морально дуже важко, тому навіть 4 години допоможуть".

Соціальна послуга запрацює з березня. З дітками будуть займатися у дитячому клубі «Промінчик», який знаходиться за адресою вул. Сибірцева, 190. Тимчасовий денний догляд тривалістю до чотирьох годин за дітьми з інвалідністю та дітьми із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах отримають родини, що перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«У дитячому клубі «Промінчик» для дітей віком від 6 до 12 років будуть створені комфортні умови щоб цікаво та корисно проводити своє дозвілля та спілкуватися з іншими дітьми в оточенні уваги, тепла та любові. Діти з інвалідністю отримають необхідні позитивні емоції, які сприятимуть розвитку у різних сферах, незабутні враження та емоції від пізнавального дозвілля», - пояснює заступниця міського голови Бахмута Інеса Мельник.

Тимчасовий денний догляд не передбачає умови для обіднього сну дітей, організованого гарячого харчування та фізичної реабілітації. Батьки можуть залишати їжу для своїх дітей, у разі потреби, спеціалісти розігріють та погодують малечу. За рахунок місцевого бюджету передбачено виділення коштів на легкі перекуси (чай, сік, печиво та інше за потребою) в рамках функціонування даної послуги.

"Те, що такі послуги створюють - це дуже добре, головне, щоб це було не для "галочки". І я би дуже хотіла, щоби там з дітьми займалися кваліфіковані молоді люди, тому що діти різні. Зі свого боку, з боку голови громадської організації планую моніторити», - додає Альбіна Гребенюк.