Main menu

Побудова кар’єри в сучасному житті стає обов’язковою умовою самореалізації в професійній сфері. Фахівці з профорієнтації  Бахмутського міського центру зайнятості 6 листопада завітали до студентів-випускників Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури на День Карєри. Зустріч спрямована на побудову майбутньої успішної кар’єри молодими фахівцями через залучення їх до Всеукраїнського кадрового резерву державної служби зайнятості. 

DSC06032 2175d

Профконсультант Ксенія Насонова презентувала студентам, які навчаються за напрямом  транспортні технології на залізничному транспорті,  спеціалізація «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті» новітні послуги служби зайнятості для студентської молоді. Випускники ознайомились зі структурою відеорезюме і основними вимогами до його складання: лаконічність, інформативність та креативність. Найактивніші студенти  прямо під час заходу відзняли  свій перший варіант відео резюме з допомогою провідних інженерів з комп’ютерних систем Бахмутського міського центру зайнятості.

Після обробки ці відео резюме потраплять до бази Всеукраїнського кадрового резерву та стануть першим кроком до омріяної роботи. Фахівчиня центру зайнятості запросила студентів-випускників до подальшої плідної співпраці в питаннях створення ефективного портфоліо молодого фахівця , розвитку молодіжних підприємницьких ініціатив та отримання  інформації про стан сучасного ринку праці.