Main menu

Третій рік поспіль на Донеччині відбудеться урбаністичний фестиваль. За цей час захід став довгоочікуваним не лише для мешканців Дружківки, а й для сусідніх міст, представники яких охоче приїжджають на урбан фестиваль. Різноманітні спортивні локації, розваги для дітей, фуд-корти і родзинка фестивалю – музична сцена. Все це чекає на містян та гостей Дружківки 16 вересня, у неділю. Місце проведення – стадіон «Машинобудівник», початок о 12.00.

«Подія, що стала традицією. Цей слоган передає суть та роль фестивалю для нашого міста», - розказує Сергій Пронкін, голова громадської організації «Нова Дружківка, команда якої проводить Druzhkivka URBAN FEST. – «Щоразу, плануючи цю масштабну подію, ми прагнемо, аби вона була цікавою та постійно новою для людей. Цьогоріч ми змінюємо локацію, але не змінюємо традиціям. URBAN FEST – це захід для всієї родини».

Хедлайнери Druzhkivka URBAN FEST 2018 гурти SINOPTIK, BAHROMA та Advokaty.

Фестиваль Druzhkivka Urban Fest 2018 виконується в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

UF A3 02 c5336