Main menu

DSCF7769 fe170Сьогодні після ходи по центру міста мешканці Бахмуту вирішили, що за для тиску по справі Савченко треба блокувати роботу банків країни агресора.

Бахмутчани вкотре виходять підтримати українську легенду, але зазвичай такі акції закінчувалися німим пікетом. Патріоти зі сльозами на очах розповідали кореспонденту "Громадського радіо" про те, що не можуть спокійно спостерігати за вбивством Надії:

DSCF7780 2a75d"Я не можу ні телевізора дивитися, нічого, я настільки втомилася від цього. Оце все, що ми можемо, але я думаю це не допоможе", - каже Ніна.

Деякі учасники акції напроти впевнені, що саме такі виступи за права і честь людини, має побачити світова спільнота, що приверне увагу не тільки до ув'язнення Надії, але й до агресивної політики Росії в цілому.

"Всі люди повинні обурюватися і підтримувати цей рух, щоб звільнили Надю, і щоб Росія прийшла до нормального відношенню з людьми, а не так як вони намагаються всіх завоювати", - каже волонтер Микола Козловський.

DSCF7741 c825fDSCF7753 99494Мирна хода по центру міста завершилася біля відділення Сбербанку Росії. Активісти прилаштували на фасаді банку декілька плакатів з вимогами звільнити Савченко, а в закінченні один з учасників запропонував не зупинятися тільки на вимогах, а почати блокувати роботу російської установи.

"Громадськість міста Бахмута виступає з всеукраїнською ініціативою блокування роботи всіх російських банків, які зараз працюють на території України до визволення Надії Савченко. У зв'язку з тим, що тиск на Надію Савченко не припиняється, ми будемо блокувати роботу Сбербанку", - закликав громадський активіст Володимир Дериведмідь.

Деякі учасники акції підтримали цю ідею і вирішили почати завтра зранку, збір на 11.00. DSCF7733 33654DSCF7735 4ca91