Main menu

У міськраді надали роз'яснення щодо фури, яку планують передати Бахмуту

271702798 321227426678138 4981085633680462202 n adb6eФури для перевезення гуманітарки ще не передали на баланс Бахмутської міськради. Про те, що в користування міської ради благодійники хочуть передати дві вантажні машини, сайту повідомила волонтерка Інна Гайдай. У пресслужбі Бахмутської міської ради повідомили про труднощі, з якими стикнулися в процесі прийняття на баланс. 

Про нюанси, які пов'язані з фурою, переданою Бахмуту розповіла Наталя Кисиличина, начальниця відділу пресслужби Бахмутської міської ради

«На сьогоднішній день ніякі машини не передані ще на баланс. Так, вийшли на Бахмутську міську раду, яка зв'язалася з волонтерами, які були готові передати на баланс міста машину. Коли звернулися, виявилося, що машина лише одна, йде мова про одну машину, не про дві, але стикнулися з наступними проблемами у цієї машини немає документів. Немає номерів, немає ключів, немає техпаспорта, сама машина знаходиться в Києві», — пояснює нам пані Наталя Кисиличина.

Щоб прийняти машину на баланс міста необхідно, що у неї були всі документи. 

«Це повинно бути законним шляхом… Машина без номерів, її треба доставити ще до Бахмута, на сьогодні ще шукаються шляхи, щоб знайти власника. Потрібно розібратися з ситуацією, довести все до логічного кінця, але на сьогоднішній момент машини на балансі міста немає», — каже Наталя Кисиличина.

Як додає Наталя Кисилична, міська влада зараз намагається зробити все необхідне зі свого боку. Зазначимо, що поки, ще не визначено, яке саме підприємство може взяти на баланс автомобіль, адже вирішуються нюанси з документами на транспорт.

Фото: фото ілюстративне, Олексій Рева, Фейсбук

Читайте також: Кадрові зміни у Бахмуті: що змінилося від початку повномасштабного вторгнення

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!