Main menu

Кадрові зміни у Бахмуті: що змінилося від початку повномасштабного вторгнення

292701905 447083950759151 4666680233564223111 n 7ef84Рішення про призначення заступників на час воєнного стану ухвалює голова військової адміністрації, конкурс не проводять. Наразі призначені два заступники. Одна посада заступника вакантна, змінилась начальниця Управління освіти.

Про це повідомила начальниця відділу пресслужби Бахмутської міської ради, Наталя Кисиличина. 

За словами пані Наталі протягом року у Бахмутській міській раді відбувалися  кадрові зміни. Хтось вирішив звільнитися з особистих причин, хтось був змушений покинути роботу через війну, тож звільнилися вакантні місця. Відтак, наприклад, зараз є вакантна посада заступника з гуманітарних питань.

«Були у нас люди, які звільнялися на підставі особистих заяв, причини були різні: хтось пішов на пенсію за віком, хтось змінив місце проживання у зв'язку з війною й влаштовувався на іншу роботу. У більшості призначення на посаду відбувалися з кадрового резерву. Тобто людина, яка перебувала в кадровому резерві, ось як у нас Оксана Петрівна Карпець (ред. нова начальниця управління освіти Бахмутської міської ради), вона перебувала у кадровому резерві на посаду начальника, тож вона була й призначена», — розповідає пані Наталя.

Також, за її словами, зараз всі кадрові призначення відбуваються за підписом голови військової адміністрації Олексія Реви. 

«Конкурс (ред. на посаду) на сьогодні не проводиться. Процедура є спрощеною, але людина приймається на час воєнного стану, але з поміткою, із зазначенням, що після закінчення військового стану, вона повинна буде протягом року скласти кваліфікаційні вимоги, тобто підтвердити свою кваліфікацію», — пояснює Наталя Кисиличина.

Наразі посаду першого заступника міського голови зараз займає Марченко Олександр Олександрович, посаду заступника з питань житлово-комунального господарства займає Платіцина Тетяна Миколаївна, додає Наталя Кисиличина.

Фото: Олексій Рева, Фейсбук

Читайте також: В Бахмутських школах не спостерігається значного відтоку учнів

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!