Main menu

На баланс міста Бахмута безплатно передали дві фури

Screenshot 129 41774Бахмут отримає два вантажні автомобілі від благодійниці, їх використовуватимуть для потреб місцевих, зокрема для перевезення великих вантажів. Про те, як вдалося отримати транспорт нам розповіла волонтерка Інна Гайдай.

На баланс Бахмута безоплатно передали два вантажні автомобілі: SCANIA R380 та Mercedes-Benz Actros

За словами волонтерки Інни Гайдай все відбулося неочікувано. Зранку жінка отримала повідомлення від дівчини, яка запропоновувала віддати дві фури, до слова, дівчина, яка запропонувала таку щедру допомогу, теж є бахмутянкою, ділиться в розмові волонтерка. Однак перед Інною постала складність.

«Річ у тому, що я не державна особа, не працюю в держорганах, в жодній організації. Тож, я не маю права брати на себе такі розпорядження або приймати такі дорогі речі. Тому я зателефонувала міському голові, пояснила йому в чому справа. Я хотіла, щоб ці автівки були передані саме через міського голову, бо він точно знає, що з ними робити, та як їх використовувати», — розповідає героїня.

Screenshot 130 61643

Одна з фур, яку передали Бахмуту. Фото: скріншот з телеграм-каналу «Бахмут»

За словами волонтерки, після дзвінка до міського голови, з нею зв'язалася довірена особа посадовця, якій Інна передала контакти дівчини.

В якому стані отримані фури, Інна не знає, адже надалі всю комунікацію виконували міські органи. Відомо, що транспорт знаходиться в Києві, звідти його будуть доставляти до Бахмута. На думку Інни, ймовірно, що фури будуть використовувати для доставлення великогабаритних вантажів, на кшталт дров чи гуманітарної допомоги для бахмутян.

Фото: скріншот з телеграм-каналу «Бахмут»

Читайте також: «В кредит корм не дають»: як бахмутянка допомагає місту триматися на плаву

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!