Main menu

В Бахмуті знаходиться квартира комуністів, яку конфіскує держава

311618016 550232420444303 2784694757754623376 n 1 9a703Мінʼюст затвердив перелік майна Комуністичної партії, на десятки мільйонів гривень, яке конфіскує держава. В переліку, присутня квартира яка знаходиться в Бахмуті.

Міністр юстиції України Денис Малюська підписав наказ із затвердженим переліком майна Комуністичної партії, яке перейде у власність держави.

Своєю чергою, Міністерство юстиції України, опублікувало перелік майна, коштів та інших активів забороненої судом Комуністичної партії України, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень, що передається у власність держави. 

Всього активів опубліковано на десятки мільйонів гривень. В списку присутня і квартира, яка знаходиться в Бахмуті. Житло розташовано на вулиці О. Сибірцева, будинок 188, квартира 110. 

Наша редакція намагалась зв’язатись з головою ОСББ Сибірцева, 188 Юрієм Гейлером - однак безрезультативно.

Також, ще одна квартира зі списку, в Костянтинівці, за адресою: проспект Ломоносова, будинок 137, квартира 2.  Загалом ж, в Донецькій області конфісковано десять квартир комуністів. 

«У загальному переліку майна — 84 одиниці активів. Майно Компартії розташоване по всій країні — від Закарпаття до Луганщини та від Криму до Сумщини. Однак найбільше її обʼєктів — на окупованій території, особливо у Криму та на Донбасі», — пише «Бабель». 

Нагадаємо, що 5 липня Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність Комуністичної партії України. 

«Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Комуністичної партії України; майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави», — повідомив ААС на своїй сторінці в Фейсбук. 

Фото: Олексій Рева, Фейсбук

Читайте також: Переселенцям з Бахмута можуть зупинити виплати

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!