Main menu

214205 1 50de6Сьогодні зранку в редакцію поступило декілька дзвінків стосовно того, що по домам ходять чоловіки у військовій формі і разом з головами ОСББ перевіряють квартири. Пізніше така інформація з'явилася в різних місцевих пабліках. Наші журналісти звернулися за коментарями до Бахмутського районного відділу поліції.

"Так, це саме співробітники поліції разом з мешканцями будинків обстежують квартири та виявляють, хто залишився жити. Це потрібно, по-перше, для того, щоб зменшити ризик мародерства. Ті дома, в яких залишилося мало мешканців, поліцейські патрулі будуть частіше перевіряти. По-друге, якщо в Бахмуті будуть обстріли, то ми заздалегідь вже знаємо, де залишилися старенькі люди і туди направимо групу допомоги якнайшвидше", - розказав Ярослав Межений заступник начальника Головного управління в Донецькій області, в минулому начальник Бахмутського відділення поліції.

Доречи, сам Ярослав Меженей зараз знаходиться у місті, його направили з Добропілля для допомоги бахмутським поліцейським.