Main menu

Відкриття проєктного офісу у Донецькій області

изображение viber 2021 11 10 11 38 36 349 0ed24У Часів Ярі відкривається «Проєктний офіс «Підтримка місцевих ініціатив», спеціалісти якого сприятимуть впровадженню системного проєктного підходу для розвитку територіальних громад. ГО «Місцевий Розвиток Громад» на початку діяльності офісу буде співпрацювати із Часовоярською, Сіверською та Соледарською громадами. Команда проєкту вже налагодила співпрацю з представниками обраних громад та почала реалізацію своєї діяльності.

Основне завдання проєкту – супроводжувати учасників з кожної громади при моніторингу, безпосередньому пошуку та написанні грантових заявок, звітуванню для подальшого залучення фінансування.

Результатами роботи проєктного офісу будуть розроблені проєктні заявки від органів місцевого самоврядування та місцевих громадських організацій, що підвищень рівень залучення фінансових ресурсів в громаді та розширить можливості розвитку в різних напрямках.

Проєкт «Проєктний офіс «Підтримка місцевих ініціатив» реалізується ГО «Місцевий Розвиток Громад» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-П люс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

56 b9793