Main menu

изображение viber 2021 03 22 00 58 35 f1f7fЮні спортсменки, які нещодавно почали займатись черлідингом на базі спортивного клубу ”Юпітер”, наприкінці березня візьмуть участь в обласному чемпіонаті.

“Наше місто має дуже багато різних спортивних команд, у нас один з найкращих стадіонів в області, до нас приїжджають різні спортсмени, проводять обласні та національни чемпіонати, але немає жодної групи підтримки. Тому і виникла ідея створення такої студії, студії черлідингу “Puppets” (українською - “ляльки” - прим.редакції), - розказує тренерка команди Ірина Яценко, кандидатка спорту з художньої гімнастики, і тепер сертифікована тренерка по черлідингу.

изображение viber 2021 03 22 00 58 33 2a9ed

Черлідинг поєднує у собі елементи шоу, танців, гімнастики, акробатики. Черлідинг - офіційний вид спорту, відноситься до Всеукраїнської Федерації Черлидинга. У минулому році відбувся XVII чемпіонат України з черліденгу. Свої розряди дівчата будуть закривати, як і в інших видах спорту, тобто показувати свої вміння та досягнення на змаганнях, завоювати кубки, першості, вигравати чемпіонати.  

“Є три види цього спорту - дитячий, студентський та професійний. Три види програм - помп-данс - коли дівчата просто ходять і роблять красиві рухи з помпонами в руках, чер-данс - коли додається небагато акробатики і танців, і черлідинг - коли спортсменки показують складні фігури і підкидають одна одну. Наша команда - професійна, і 27 березня в Краматорську на обласному чемпіонаті у нас буде шість номерів і ми закриваємо всі три номінації”, - розповідає Ірина. 

изображение viber 2021 03 22 00 58 37.990jpg 703a5

Бахмутська студія черлідингу “Puppets” - член спортивної Федерації України, що надає права брати участь на різних чемпіонатах. У планах у команди - співпраця з місцевими та обласними спортивними командами.

“Погодьтеся буде красиво і значимо, коли, наприклад, бахмутська волейбольна команда приїде на чемпіонат не сама, а зі своєю командою підтримки. Всі з флагами, у красивих костюмах, дівчата будуть прикрашати своїми танцями та акробатичними номерами, до того це вже класика”, - говорить Ірина Яценко.

изображение viber 2021 03 22 00 58 36 39839