Main menu

Снимок bc726Онлайн сервіс МійМедКабінет - гарна можливість записатись до сімейного лікаря прямо з дому, перевірити свої медичні аналізи, довідки та інше. Тепер сайт удосконалили та користуватись ним стало зручніше. Але з міркувань безпеки користувачам необхідно пройти процес реєстрації повторно.

Що змінилося:

  • здійснили редизайн сервісу - тепер користуватися ним ще зручніше
  • оптимізували роботу сервісу - сайт став швидше завантажуватися і відповідати на дії користувача. Також підвищили його пропускну спроможність
  • вирішили проблему неможливості відновити пароль
  • додали можливість управляти декількома медичними картками (в тому числі, заведеними у різних медустановах)

Які зробити запис до сімейного лікаря онлайн або за телефоном читайте в матеріалі: "Оператор Оксана слухає вас. Чим я можу допомогти?" - так вітають пацієнтів у бахмутському медичному call-центрі"

З міркувань безпеки даних, усі логіни та паролі користувачів анулювано. При цьому медична інформація, в тому числі історія візитів до лікаря - збережені у системі. Щоб продовжити користуватися сервісом та отримати доступ до особистого кабінету, пацієнтам необхідно пройти процес реєстрації в сервісі повторно. Для цього їм необхідно використати для реєстрації той самий номер телефону, який було закріплено за обліковим записом раніше.