
На одному з російських пропагандистських каналів опублікували нові кадри з Бахмута. На них зафіксовані руйнування багатоповерхових будинків. Кадри зроблені влітку 2026 року.
Редакція публікує відео.
Бахмут у 2026 році, відео
Російські окупанти показали, який вигляд має один із житлових кварталів Бахмута влітку 2026 року. На одному зі своїх каналів вони публікують відео, зроблене у дворах.
У кадр потрапили двори багатоповерхових житлових будинків. На відео видно, що всі вони зруйновані, від деяких із них залишились груди каміння. Двори повністю заросли травою і засипані уламками будівель.


Читайте також:
- Росія захопила міста на Донеччині, але не зробила їх своїми: що сталося з Бахмутом та Соледаром
- Як пушилін міняв риторику про відновлення Бахмута і Соледара
- Пушилін звинуватив ЗСУ в тому, що окупанти не можуть відбудувати Бахмут
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

