Main menu

БУР у Соледарі a6971З 9 по 22 серпня у Соледар завітає всеукраїнський волонтерський табір «Будуємо Україну Разом». Волонтери з різних куточків України спільно з місцевою командою ГО «Радіо Джа» та громадськими діячами при підтримці місцевої влади та небайдужих жителів Соледарської ОТГ допоможуть зробити косметичний ремонт у двох багатодітних родинах та облаштувати музичний простір для репетицій музикантів та неформальних подій на території стадіону «Соляник».

Цього літа волонтери БУРа відвідають три громади в Бахмутському районі. Закінчилася діяльність волонтерів в Миронівському - там ремонтували дві квартири та бібліотеку місцевої школи, тепер табір відкривається в Соледарі, на черзі Званівська громада.

Волонтерський табір складається з двох частин:

  1. Будівельна. Під керівництвом досвідчених майстрів ви маєте можливість щодн долучитись до ремонтних робіт або створення муралів. Для учасників від 14 років.
  2. Культурно-освітня. Команда табору організовує щоденно вечірні події: лекції, зустрічі, ігри, кінопокази просто неба та інші. Усі події відкриті та безкоштовні.

майстерня БУР d315fПрезентація програми відбудеться 9 та 16 серпня за участю БУРмобіля - мандрівної майстерні на колесах!

 Щоб стати волонтером табору, дізнатись більше про БУР, зануритися в атмосферу волонтерства та добросусідства, долучитись до спільної роботи на будівельних об’єктах, відвідати культурно-освітню програму, допомогти ресурсно, долучайтесь до події у фейсбук «БУР в Соледарі - Волонтерський табір» https://cutt.ly/4dUgLKN, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або дзвоніть за номером 099 25 81 69 Євгенія.

Будуємо Україну Разом (БУР) - це волонтерська програма, яка через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України.

БУР виник як волонтерська акція у 2014 році, що мала на меті відновити будинки, знищені війною на сході України. Проте, з часом, БУР перетворився на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни. Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а мостів комунікації між українцями. З того часу табори відбулись у 62 містах, відремонтували 214 помешкань та до наших таборів долучились понад 2800 волонтерів з різних куточків України.

Проєкт "БУРтабір у Соледарі" відбувається в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).