Main menu

IMG 7360 555e3Харківського ветеринара запросили в Часів Яр для стерилізації безпритульних тварин. Взагалі його команда працює по багатьох областях України, бо відносяться до свого діла професійно та гуманно. 

ВІктор Воротніков обрав свій професійний шлях за покликанням, бо любить тварин і прагне їм допомагати. Закінчив технікум, інститут за спеціальністю “ветеринар”, працював в державних закладах, а після впровадження в Україні ветеринарної практики, став працювати за ліцензією.   

Зараз Віктор з командою працює в Часів Ярі за програмою гуманної регуляції популяції безпритульних тварин.

Хірургічний комплекс розмістили на території комунального підприємства. Ветеринари спочатку виловлюють собак, проводять їм клінічний огляд, стерилізують та щеплять від сказу. Собака перебуває на майданчику від 7 до 10 діб, її годують, доглядають, потім повертають на місце проживання. 

“Я розумію, що повертати собак на її місце перебування - це не зовсім правильно. Собаки все одно живуть поряд з людьми, вони можуть переносити інфекції, кожні три місяці їх повинні обробляти від гельмінтів. Треба робити регіональні притулки для тварин з природними умовами, а ні з клітками, і держава має на це можливості. Але поки єдиний вихід - це такий механізм, за яким ми працюємо”, - розказує Віктор Воротніков. 

IMG 7348 2a7bc

IMG 7354 1a4ecВетеринар працює майже по всій Україні, територіально знаходиться в Харківській області. Мешканці Часів Яру, узнавши про лікаря, несуть своїх домашніх улюбленців, зоозахисники приїжджають з найближчих міст за допомогою.

“Я отримую внутрішнє задоволення від того, що допомагаю тваринам, лікую їх, особливо коли трапляються важкі випадки. Пам'ятаю, одного разу врятували ведмедицю - навіть іноземні ветеринари пропонували її приспати, а ми виходили. А так, і з хомячками приходять, і лебедів приносять”, - розповідає Воротніков.

IMG 7358 422eeСин Віктора Сергій Воротніков пішов стопами батька - також став ветеринаром і також полюбляю цю професію

А вчора зоозахисники з Добропілля привезли безпритульну собаку, яку оперували протягом 3-х годин, навіть встановили генератор, бо не було світла.

Варто відмітити, що Віктор Воротніков в скорому часі буде працювати і в Бахмуті, каже що вони виграли тендер і будуть оперувати 140 собак.  

Це дуже приємна новина, бо минулого року Бахмутська міська рада укладала договір з живодерами. Зоозахисники з громадської організації “Лада” все ж таки зуміли довести, що з безпритульними тваринами треба поводитись гуманно.