Main menu

Три бахмутські школи представили концепцію розвитку, тепер вивчають досвід найкращих київських шкіл

89364630 2825403980872061 2874829079608033280 o 26173Учасники Освітнього марафону – педагоги Іванівської, бахмутської 7-ї школи та УВК№11 виконали конкурсні умови та знов приїхали до Києва, щоб взяти участь у другому навчальному інтенсиві. Перший день був присвячений домашньому завданню. Публічно свою концепцію розвитку представила ЗОШ№7. Що запланували, і як працювали над концепцією читайте в матеріалі.

Учасниця команди від 7-ї школи – вчителька української мови та літератури Марина Жванія розказала, що концепцію розробляли за допомогою творчого колективу, батьків та учнів. Під час підготовки домашнього завдання від "Освітнього марафону" також проводили анкетування, неформальні зустрічі з батьками та учнями, робили SWOT аналіз школи. Таким чином визначили три пріоритетні напрямки.

«1. Безпечний простір - огорожа школи, тротуари, їдальня. 2. Артстудія "Успіх" - вільний простір, де діти можуть творити та самовиражатись. 3.Вдосконалені інклюзивні класи», - зазначила основні напрямки розвитку ЗОШ №7 Марина Жванія.

Читайте також: Бахмутські педагоги готують стратегії шкіл на 12 років

Тепер команди будуть удосконалювати свої концепції з менторами, окрім того учасників чекає насичена програма Освітнього марафону. Протягом п’яти 120 педагогів з 40 шкіл Донецької та Луганської областей заглибляться в теми управління, розвитку навчальних продуктів, інклюзивності освіти, комунікативні стратегії шкіл.

Сьогодні учасники та учасниці «Освітнього марафону» відвідають найкрутіші навчальні заклади столиці, зокрема, ліцей «Інтелект», який вже четвертий рік поспіль займає першу сходинку в рейтингу українських шкіл, що проводить журнал «Фокус». Також планується візит до школи № 104 імені О. Ольжича, що у Пущі-Водиці – освітнього закладу столиці де, окрім всього необхідного для навчання, також є єдине в Києві дитяче бейсбольне поле, стрілецький тир і два власних музеї – етнографічний та бойової слави. Педагоги Донеччини та Луганщини завітають і до фінансового ліцею (Подільський район Києва), найкращі учні якого отримують іменні стипендії.

У сфері інклюзії планується відвідати два об’єкти – школу № 289 у Дарницькому районі і Інклюзивно-ресурсний центр №2 Дарницького району м. Києва.

Слідкувати за подіями марафону можна на сторінці в Фейсбуці.

«Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну"в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) USAID Ukraine - USAID Україна Агентства США міжнародного розвитку (USAID).
#освітній_марафон #СхідМожливостей #USAID