Main menu

изображение viber 2019 12 06 09 59 26 0556aЯкими мають бути випускники Нової української школи? Саме на це питання учасники «Освітнього марафону» разом з командами трьох загальноосвітніх шкіл Бахмута №2, 7 та УВК №11 будуть відповідати під час розробки стратегії свого навчального закладу. У першій конференції-інтенсиві в рамках проєкту «Освітній марафон» брали участь 60 шкіл зі всієї України. Загалом було подано 138 заявок.

Своїми враженнями та планами поділилась одна з учасниць команди від УВК №11 Олена Подопригора:

"З 8.00 до 21.00 нам робили начитку лекцій, зустріч з викладачами, професорами, проводили майстер-класи. Програма цих п’яти днів була дуже насичена.

Ми вже отримали першу анкету зворотнього зв’язку, нам потрібно створити команду серед однодумців - вчителів, дітей і батьків. Разом ми маємо виявити невирішені проблеми. Нам належить створити не тільки місію - завдання школи, а й разом написати візію як буде виглядати школа через 12 років. Яким буде наш випускник - соціально адаптований, успішний, щасливий, грамотний і так далі. І потім на підставі цього будувати концепцію - місію, візію, цінності, шукати ресурси. Хто впорається з цим завданням піде далі. Подали заявки 138 шкіл, з них 60 були запрошені на інтенсив, після першого завдання залишиться 40, потім 20. Нам планують показати школи в Києві, щоб ми поспілкувалися з колективом, подивилися як вони працюють. І все це проходить від Міністерства освіти в рамках реформи Нової української школи. Це не просто задоволення це робота і не на один рік. Навчальний заклад - це жива система, не можна робити стратегію на чотири роки – термін контракту директора, треба планувати на час навчання дитини – 12 років. Ми дуже хочемо увійти в цю двадцятку".

Проєкт «Освітній марафон», організований БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США міжнародного розвитку (USAID). «Освітній марафон» спрямований на розвиток управлінської компетентності керівників закладів загальної середньої освіти для впровадження «Нової української школи». Інформаційний партнер заходу – Донецький прес-клуб.

изображение viber 2019 12 09 09 56 32 c9018

изображение viber 2019 12 06 09 09 46 c36d2