Main menu

8ea142efda1b8da823e23e4f5b3e9bdb e252c 00565Вчора на пленарному засідання депутати Часівоярської міської ради підготували листа до керівництва області та країни з ініціативою повернути склад майбутньої Часовоярської ОТГ, яким він був раніше - Калінінська, Марківська, Предтеченська та Миколаївська сільські ради.

Часовоярська ОТГ - одна з перших громад, яка розпочала процес об'єднання, при чому активну участь у цьому брали не лише представники місцевого самоврядування, а й місцеві активісти. Але процес дуже затягнувся - з 2016 року громада ніяк не може об'єднатись.

Читайте також: Що гальмує процес утворення Часовоярської територіальної громади?

Снимок 48499Це початковий склад Часовоярської ОТГ за Перспективним планом.

У 2018 році Павло Жебривський, будучі головою Донецької ВЦА виступив з пропозицією залишити з Часів Яром лише Калінінську сільську раду.

Читайте також: Склад майбутньої Часовоярської ОТГ змінюється - з містом залишається лише Калинівська громада  

Тепер, депутати Часовоярської міської ради знов просять повернути початковий склад Часовоярської ОТГ. Вони підготували листа з пропозицією і відправлять його до Донецької облдержадміністрації, Кабінету Міністрів України і ще до Міністерства розвитку громад та територій України, як запропонував депутат Руслан Макарович.