Main menu

8ea142efda1b8da823e23e4f5b3e9bdb e252cЗ такою пропозицією виступив Павло Жебрівський, ще будучі головою ВЦА Донецької області. Тобто, Марківська, Предтеченська та Миколаївська сільські ради відійдуть до складу Костянтинівської ОТГ.

"Ми ще давно пропонували такий склад - Часів Яр та Калинівська сільрада. І, якщо б тоді зробили, то вже були відокремленою громадою, мали б власні ресурси, фінанси, а потім, можливо, інші сільради приєдналися", - каже Сергій Чаус, секретар міськради Часів Яру.

Читайте також: "Що гальмує процес утворення Часовоярської територіальної громади?"

Ірина Фролова, начальник відділу з питань впровадження реформ та децентралізації Департаменту інформації та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації розповіла, що розпорядження колишнього голови ВЦА передано до Кабінету Міністрів України.

"Ми постійно підтримує зв'язок з профільними департаментами КМУ, зміни до Перспективного Плану розглядаються, та скоріш за все, вони будуть зроблені за поданою пропозицією Павла Жебривського," - прокоментувала Ірина Фролова.

1 18ee1

2 547293 e4241Сергій Чаус, додає, що дійсно, хотіли б залишити колишній склад Часівоярської ОТГ, але будуть дотримуватись Закону. Тим паче, так буде простіше впоратись з викликами.

"Я постійно слідкую за утвореними громадами, бачу які проблеми стають перед ними. Нам все це також доведеться проходити - налагоджувати інфраструктуру, ремонтувати дороги та інше. І щоб знову не гаяти часу, треба об'єднуватись та розвиватись, використовувати усі можливості. Калинінвська сільрада самодостатня і разом нам буде легше," - сказав Сергій Чаус.