Main menu

nckjjvxbh97zrq0z f34ddЦього року в Бахмуі 13 переможців на загальну суму більше одного мільйона гривень, на реалізацію яких з міського бюджету виділять 478 тисяч гривень. Всього у голосуванні взяли 1362 бахмутян, це на багато менше ніж у минулих роках. Більш всього набрав проєкт по придбанню медичного лабораторного обладнання - 420 голосів.

Нагадаємо, що всього було подано 19-ть проєктів, лише 14-ть допустили до голосування і ще один проєкт відсіявся на голосуванні - "Сучасний кабінет запорука успіху".

"Цей проєкт набрав менше всього голосів у підтримку. Відповідно до п.1.2 Положення про бюджет участі: останній за рейтингом проект, що виходить за рамки встановленого обсягу Бюджету участі на відповідний рік, не включається до списку проектів-переможців. Того року ми навіть додали невеличку суму для одного проєкту до півмільйона гривень, що виділяється з міського бюджету . Цього року такої можливості немає", - прокоментувала Світлана Кудрявих начальник відділу внутрішньої політики Бахмутської міськради.

Снимок 4e89fПерелік переможців по бюджету участі

Що примітно, цього року у голосуванні взяли участь дуже мала кількість бахмутян - 1362 особи віддали свої голоси за 1986 проєктів. У 2018 році 2649 бахмутян підтримали 9235 проєктів, а у 2017 році - 5765 бахмутян віддали свої голоси за 16722 проєкти. І така активність в минули роки була незважаючи на те, що бюджет участі був новим та мало відомим для мешканців.222 153e3

Скоріш за все, це пов'язано з тим, що цього року відбулись певні зміни. Наприклад, тепер людина, лише особисто з паспортом, може підтримати той чи інший проєкт у пункту супроводу бюджету участі, якщо вона не може це зробити он-лайн. А з купою копій паспортів приходити голосувати не можна. Саме так казала на одній з минулих зустрічей з громадськістю Світлана Кіщенко секретар Бахмутської міськради. Дивно, чому це раніше можна було робити - це ж суперечить законодавству.  

imgonline com ua 2to1 giv60mSRQ8G3Fm a1e49Різниця між кількістю голосів за деякими проєктами суттєва, тобто громадяни все одно продовжують це робити за вказівкою. Але є надія, що в майбутньому бахмутяни будуть підходити до свого громадянського обов'язку більш відповідальніше і саме за власним бажанням.