Main menu

1538384090 12493520 27f06Цього разу на конкурс бюджету участі подано 19 проєктів на загальну суму майже 820 тисяч гривень, а з міського бюджету виділено лише півмільйону. Тобто буде дійсно змагання, та переможуть ті проєкти, які наберуть найбільше голосів у підтримку. Зараз проєкти знаходяться на розгляді комісії, то може ще на першому етапі хтось відсіється. Далі читайте про всі подані проєкти від бахмутян.

 1. Освітній простір Першої Допомоги.

Анастасія Абаровська, автор проєкту, пропонує створити освітній простір, де бахмутян будуть навчати навичкам першої медичної допомоги. Загальна сума проєкту 54.6 тис.грн., у міського бюджета просять 27,3 тис.грн. Де простір планують створити поки невідомо.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/20.

 1. Простір для пARTнерів

Тетяна Бак, вчитель фізики у школі №10 та автор проєкту пропонує провести ремонт актової зали школи, щоб учні та мешканці мікрорайону "Східний" комфортно проводили масові заняття. Сума проєкту - 63,4 тис.грн., від громади просять - 31,65 тис.грн.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/17.

 1. Бахмут читає. 

Віктор Зіпир, громадський діяч та підприємець у співавторі з Оксаною Болотюк та Володимиром Дериведмідем пропонують провести студентський фестиваль "Читач року. Загальна сума - 100 тисяч гривень, від громади просять половину.

 Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/19.

 1. Енергоефективність та енергозбереження в сучасній освіті 

У школі №7 пропонують замінити вікна на сучасні пластикові. Загальна сума - 116,1 тисяч гривень, від громади просять 55,2 тис.гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/13

 1. «Сучасна автоматизована лабораторія – вчасно та якісно»

Автори проєкту пропонують придбати сучасне лабораторне автоматичне обладнання до Центру первинної медичної допомоги для своєчасної та якісної діагностики захворювань населення. Варість апарату 200 тисяч гривень, у громади просять 50 тисяч, планують залучити 150 тисяч гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/1

 1. Пам'ять про минуле не знає забуття

Автори проєкту хотять облаштувати і озеленити територію пам'ятника за адресою: Зарічна вулиця, Бахмутський район, с.Красне. Загальна сума - 77,44 тисяч гривень, від громади просять 35,6 тис.гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/11

 1. «Територія, що нас єднає»

Автори пропонують створити простір для відпочинку у Покровській сільській школі на загальну суму 10,4 тис. гривень, у громади просять 5,2 тис.гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/14

 1. Там де музика живе

У итячому садочку №47 "Оленка" планують зробити ремонт в музичній залі та придбати музичні техніку на загальну суму 114,8 тис.гривень, за бюджетні кошти - 57,4 тис.гривень планують придбати комп'ютерну та музичну техніку та пилосос.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/18.

 1. Сучасний кабінет - запорука успіху

У школі №3 планують провести ремонт кабінету українського побуту за кошти громади на суму 50 тисяч гривень, власних коштів показали лише 33% від загальної суми - 25 тисяч гривен

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/7.

 1. Теплі й світлі вікна молодої школи №3

Ще одним проєктом на суму 62,3 тисячі гривень ініціативна група хоче замінити вікна на нові пластикові в актовій залі школи №3. Від громади просять 31,3 тисячі гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/12

 1. "Створення позитивного іміджу Бахмутської ОТГ та розвиток YoyTube каналу"

Тетяна Політаєва разом зі Світланою Шиманською планують виготовляти відеоматеріали різного жанру,опитування,соціальні сюжети,інфраструктури. За 33 тисячі гривень від громади планують придбати відеокамеру.

 Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/10

 1. Діти літечку радіють і на сцені творчо діють

Колектив дитячого садочку №39 "Кульбабка" планує зробити літню сцену, на якій можна показувати вистави та кіно, лавки для глядачів. Сума проєкту - 41,3 тис.гривень, від громади просять - 20,7 тис.гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/16

 1. Здорова молодь-здорова нація

Автор проєкту хоче зробити в районі вулиці Оборони майданчик для тренувань за кошти громади у сумі 52,5 тис.гривень, власний внесок - така ж сума.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/15.

 1. Здорова людина - здорова країна

У селі Клінове хочуть відремонтувати тренажерний зал за кошти громади 57,2 тисячі гривень, власний внесок - такий же 57,2 тисячі гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/9.

 1. Алея історії промисловості Бахмуту» з благоустрієм пішохідної доріжки по вул.Різдвяній

Олена  Сезоненко, автор проєкту хоче на місці першої у Донбасі електростанції створити історичну алею. Проєкт коштує

422,5 тис.гривень, від громади просять 100 тисяч гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/2.

 1. Ігровий арт-простір “Zone kids” в дитячій бібліотеці

В дитячій бібліотеці планують створити арт-простір, де кожна дитина може проявити свої художні здібності, малюючи прямо на стіні або світловому столі-пісочниці (пісочна анімація). Сума проєкту 12 тисяч гривень, від міського бюджету просять 6 тисяч гривень.

Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/6

 1. Креативні рученята

У школі №5 хотять відремонтувати кімнату для проведення уроків з кулінарії, придбати швейні машини та меблі. Сума проєкту - 38,6 тисяч гривень, від громади просять 18,2 тисячі гривень.

 Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/5

 1. Дитячий спортивний майданчик "Троянда"

На території мікрорайону "Заріччя" бажають зробити спортивний майданчик для дітей за кошти громади у сумі 28 тисяч гривень, свій вклад - 32,0 тисячі гривень.

 Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/3

 1. Затишна школа - щасливе дитинство

У школі села Клинове планують відремонтувати коридор для комфортного перебування учнів на загальну суму 188,5 тисяч гривень, від громади просять половину суми.

 Більше про проєкт читайте тут: https://bahmut.pb.org.ua/projects/8