Main menu

45673995 317421995750941 4690904452524146688 n be5feДва члена Громадської ради Денис Бєлік та Дмитро Сменов за їх заявою були виключені з составу ради. Тому виникла необхідність включити наступних кандидатів за рейтинговим голосуванням, це мали бути Сергій Луговий – голова ГО «Громадська безпека Донеччини» та Олена Щекодіна – голова ГО «Хартія волі». Оскільки Щекодіна відмовилась, другим кандидатом стала Вікторія Скоромець – голова ГО «Рада керівників ОСББ».

Нагадаємо, що установчі збори у діючу Громадську раду при виконкомі Бахмутської міськради обирався в серпні 2017 року, тобто рада працює другий рік. Подали заяви 47 кандидатів, пройшли у більшості представники ОСББ, ветеранських організацій, профсоюзів навчальних закладів навіть учасник референдума за так звану ДНР. Потім після реакції громадськості два кандилати звільнили місця. До складу ради увійшли 35 членів. 

Свою відмову Олена Щекодіна пояснює наступним чином:

«Дивлячись на те, що відбувається на засіданнях, я не бачу сенсу входити до складу ради. Не вважаю, що саме за допомогою цього інструменту участі громадян у місцевому самоврядуванні можна чогось досягти. Я і так часто відвідую засідання Громадської ради, буду і надалі продовжувати, надаю пропозиції, задаю питання. І коли органам місцевого самоврядування цікава моя ідея, вона не перечить їх політиці, та вони можуть використати її собі на користь, то вони прислухаються. В іншому випадку - пропозиція "прийнята до уваги" - і все. Надалі у списку є кандидати зацікавлені у членстві в Громраді, наприклад, Наталія Жукова, я поступаюся їй. Я все одно продовжу займатись громадською діяльністю, але іншими способами».

Члени Громадської ради проголосували за включення Скоромець та Лугового до складу ради, остаточне рішення приймається на виконкомі.