Main menu

IMG 3315 24be8Сьогодні члени ініціативної групи "Майбутнє Бахмутської громади" на міській площі збирали підписи в підтримку звернення до Президента України та Генерального прокурора стосовно передачі процесуального керівництва по справам дитячої бібліотеки та МАФа, збудованого біля історичного приміщення міста, до іншої прокуратури, а не Донецької.

На теперішній час по цім двом справам - незаконна приватизація частини дитячої бібліотеці, яка знаходиться на центральній вулиці Бахмута та побудованого МАФу впритул до історичної будівлі Азово-Донського банку, яка значиться як пам'ятка культурної спадщини тривають кримінальні провадження в Артемівській прокуратурі.

Такий захід активісти проводять вже не в перше. Влітку цього року вже направляли лист до Президента з проханням провести повне розслідування факту передачі громадського майна.

Читайте також: "Просимо повного розслідування по факту передачі частини дитячої бібліотеки у центрі Бахмута": активісти направили звернення до Президента"

"Библиотеку под аптеку: общественность Бахмута возмутиласт продажей коммунальной собственности (Видео)"

IMG 3330 ce543

IMG 3334 01ed8IMG 3338 be0bdНагадаємо, що на початку жовтня заступника начальника відділу архітектури було затримано. Зараз він знаходиться на домашньому арешті. Місцеві активісти пов'язують його арешт з будовою МАФу. Слідство поки триває.

Читайте також: "В Бахмутском горсовете задержали замначальника отдела архитектуры".

Активісти вважають, що в разі переводу даних справ в інші прокуратури, аби не в прокуратури Донецької області, їх розгляд буде "всебічний та не допустить їх безпідставного закриття".

222222 f8ec4