Main menu

Підприємство нещодавно виграло тендер на постачання латунної трубки для ТОВ "ДВ Нафтогазовидобувна компанія"- заказ на майже 5 мільйонів гривень. Директор "Заводу кольорових металів" Віталій Малихін розповів, що ціна на продукцію ринкова, але заводу краще працювати з великими дилерами.

Інформацію про торги на сайті "PROZORRO" помітив наш громадський журналіст. Кореспонденти "Бахмут IN.UA" спитали у керівництва підприємства, наскільки часто і охоче завод приймаєть участь в електронних торгах.

"Ми давно приймаємо участь у тендерних процедурах і це завжди тяганина. Результати конкурсу можуть відмінити, знов почати відбір. Не рідко наші конкуренти пропонують занижену ціну, але не можуть забезпечити якість. Часто це виявляється вже після оголошення переможця. Потім замовник в авральному режимі просить виконати замовлення. Буває й так, що ми виграємо, вже придбали сировину, а тендерна процедура повторюється", - каже Малихін.

7645 83a39

567 7926cКерівник заводу визнає, що їх підприємству краще працювати з великими дилерами, які вкладають свої гроші і не просять відсрочки, а процедура від моменту замовлення і до моменту відвантаження займає певний, фіксований час.

Щоб більш детально подивитись результати торгів пройдіть за посиланням.

Та хоча бізнесу не завжди зручно працювати за тендерною процедурою, бюджетні організації, значно економлять гроші платників податків. Так економія Бахмутської міської ради від закупівлі на "PROZORRO" вже склала 14,3 мільйони гривень. Нагадаємо, що за розпорядженням міського голови Бахмуту, закупівлі в системі електронних торгів мають відбуватися на товари, роботи і послуги вартістю більше 10000 тисяч гривень.

789 cf335

Слідкувати за результатами торгів в "PROZORRO" можна на електронному сервісі аналітики.