Main menu

Бахмутський центр профосвіти шиє сумки для фронту

photo 2022 10 26 09 59 20 4a4a8Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» номер 53 розпочав шити для бійців ЗСУ сумки для аптечок та зброї ще у Бахмуті. Після вимушеної евакуації в селище міського типу Гоща Рівненської області вони не зупинились. Зараз робота продовжується, та швейні майстерні постійно виготовляють сумки, сітки та кікімори на фронт. Ми поспілкувались з директором навчального закладу Ігорем Гаєвим, щоб дізнатись як взагалі проходить робота в евакуації.

Директор ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» Ігор Гаєвий повідомив, що врятувати вдалось все майно. В новому приміщенні вже встановлено майстерню швачок та лабораторію кухарів.

«Нас дуже добре зустрів Микола Панчук, Голова Гощанскої громади. Нам надали приміщення, допомогли з ремонтом. Вже є готові класи автомайстерні, гаражне приміщення й лабораторії для аграріїв, та навіть барні стійки для барменів. Всі наші спеціальності зараз в роботі. Також, готується гуртожиток для здобувачів освіти та житло для майстрів, які на жаль не мають зараз житла», — розказав Ігор Гаєвий.

Наразі, в закладі освіти стовідсотковий набір здобувачів освіти, а саме 474 особи. Навчання проходить в змішаній формі. Офлайн для тих хто знаходиться в Рощі, та онлайн для мешканців інших міст.

photo 2022 10 26 09 59 17 5a398

Департамент освіти України передали Державному навчальному закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» 25 ноутбуків. Тепер всі викладачі мають змогу виходити на зв'язок зі здобувачами освіти, для проведення занять.

photo 2022 10 26 09 59 23 28546

«У нас є домовленості з закладами освіти Полтавської, Чернівецької та Черкаської областей, щоб наші учні могли практично займатись у них, а майстри працювати‎», — зауважив Ігор Олегович.

Зазначимо, що колектив зберігся майже весь. Замінити довелось всього декілька викладачів та майстрів. В пріоритеті на робочі місця були саме бахмутяни, бо важливо щоб вимушено переселені особи мали робочі місця.

photo 2022 10 26 09 59 19 9980a

Бахмутський центр професійно-технічної освіти. Фото: директор навчального закладу Ігор Гаєвий

Читайте також: «‎Не всі беруть Біблії, але всі носять хрестики»: будні військового капелана

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!