Як доїхати з Харкова до КПП Станиця Луганська

Семаковська Тетяна 09:45, 4 Лютого 2021

kharkov stanica luganskaya avtobus 63375Контрольний пункт пропуску в Станиці Луганській працює щодня. Для проїзду автобусом Харків – Станиця Луганська, Станиця Луганська – Харків кожному пасажиру потрібно мати при собі паспорт, неповнолітнім – свідоцтво про народження, довіреність (якщо один з батьків відсутній). Перетнути лінію розмежування можна в період з 8:00 до 18:00.

Понад 10 років компанія Сервіс Бус успішно займається організацією пасажирських перевезень по Україні, в тому числі і регулярних рейсів Харків – Станиця Луганська. Власний автопарк сучасних і містких автобусів європейських марок дозволяє надавати послуги на високому рівні, а професіоналізм водіїв – гарантувати своєчасне прибуття до місця призначення.

Комфорт і безпека наших клієнтів – понад усе: на час поїздки кожному пасажиру буде оформлена страховка.

Харків-Станиця Луганська на автобусі: актуальний розклад на 2021 рік

Автобуси Харків – Станиця Луганська відправляються щоденно. Для обслуговування маршруту ми використовуємо тільки сучасні автобуси європейського класу – Setra, VanHool, Man, Scania, які оснащені зручними м’якими кріслами, кліматичними та медіа- системами. Просторі і чисті багажні відсіки позбавлять від необхідності розміщувати багаж у салоні.

Розклад

Ми склали графік маршруту офіційного рейсу Харків Станиця Луганська таким чином, щоб пасажири точно встигли пройти через блокпост.

Маршрут прямування:

Харків – Чугуїв – Ізюм – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Бахмут – Лисичанськ – Сєвєродонецьк – Новоайдар – Щастя – Станиця Луганська.

Відстань від Харкова до КПП в Станиці Луганській 366 км, час у дорозі 8 год. Наші автобуси заїжджають на автовокзал.

Ціна квитка 400 грн.

Коли ви обрали дату і час відправлення, можна забронювати місця на сайті компанії і оплатити їх онлайн. Бронювання може бути здійснено і по телефону. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати оптимальні місця для поїздки. Крім того, ми залишили можливість оплати проїзду водієві безпосередньо перед відправленням.

Телефони:           (095) 222-30-30            (068) 222-30-30                  (093) 222-30-30

Довіряйте свої подорожі надійному перевізнику, телефонуйте вже зараз.

На правах реклами.

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Семаковська Тетяна 21:54, 25 Січня 2021

7. Зал очікування 6732eНадати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги”. Тут цілодобово приймають пацієнтів з з усієї південної частини Донеччини Вугледара, Волновахи, Нікольського району тощо.

Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.

Після окупації Донецька виникла також гостра потреба у створенні потужного кардіологічного центру в південному регоні. Такий центр створили на базі Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У закладі зробили ремонт, закупили сучасне обладнання (ангіограф, монітори та багато іншого). Тут є палати інтенсивної терапії, кардіореанімація, працює бригада інтервенційних кардіологів, які можуть виконувати ендоваскулярні втручання на коронарних артеріях.

«Коли до нас привозять людину з інфарктом, лікувати її починають ще в приймальному відділенні. Не пізніше ніж за 20-30 хвилин ми “відкриваємо” закупорену артерію в операційній і пацієнт виживає», – пояснює Про будні, нововведення, переваги та плани закладу розказує директор КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої допомоги” Сергій Орлеанський.

1. Сергій Орлеанський bb69e

Діє система телеметрії, – лікарі з машини швидкої допомоги надсилають до лікарні повідомлення (зокрема кардіограму) про стан хворого. Черговий лікар оцінює цей стан і на момент приїзду машини уже готовий діяти.

У лікарні працює оновлене обладнання, запроваджені сучасні протоколи лікування, тому заклад був готовий підписати договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) щодо лікування гострого інфаркту міокарда. Лікування відбувається за бюджетні кошти.

З липня 2020 року пакет з надання допомоги під час гострого інфаркту міокарда став «вагомішим». З квітня це було 16 тисяч гривень, а з липня 2020 року – 30 тисяч.

«До того, як ми почали практикувати стентування, летальність у разі інфарктів була досить високою – майже 15 відсотків. Сьогодні вона знизилася більш ніж удвічі», – каже директор лікарні Сергій Орлеанський.

У медичному закладі планують розвивати й інші напрями кардіології. Наприклад, аритмологію, лікувати “миготливу” аритмію.

Екоактивісти піклуються про чистоту Азовського моря: 50 тон вторинної сировини вже відправили на переробку 

Семаковська Тетяна 19:44, 27 Листопада 2020

Екоскульптура на пляжі 21cb7Готелі та хостели Маріупольського району в рамках конкурсу началися впроваджувати роздільний збір відходів. В рамках змагання за три місяці осені більше 50 тон вторинної сировини відправили на переробку. В акції «Eco Callenge», взяли участь готельєри Азовського узбережжя з міст та селищ – Маріуполь, Юр’ївка, Білосарайська Коса, Мелекіне, Ялта, Урзуф, Мангуш, Рибацьке, Бабах-Тарама. Готелям, пансіонатам, хостелам, туристичним базам активісти ГО «ЕКО ГУРТ» запропонували показати свою готовність впровадити роздільний збір відходів, взявши участь у змаганні. 

«Головною перемогою стало те, що за час змагання, яке тривало з 28 серпня по 25 листопада, більше 50 тон вторинної сировини відправили на переробку, і сміття не змило в море. Пластик забруднює навколишнє середовище, розкладається сотні років і шкодить тваринам. Морські мешканці, птиці часто стають його жертвами, приймаючи фрагменти пластику за їжу або заплутуючись в них. На Чорному морі частка одноразового пластику доходить до 68% від усієї кількості пластику, на Азовському морі – до 90%!», – пояснила лідерка організації Анна Чебан.

Переможцем стала команда пансіонату «Лайм» з с. Юр’ївка, які документально відзвітували про передачу на переробку 5 тонн відходів. Готель отримав контейнери для створення на своїй території сортувальної станції.

Баки для Лайма 99ed6

Деякі готелі на Азовському узбережжі вже займаються сортуванням сміття. Наприклад, власниця приватної бази відпочинку «Три дельфіна», що у Мелекіному, Ганна Федай каже, у них вже три сезони поспіль стоять баки для пластикових пляшок. «Відпочивальники викидають пластик в спеціальний бак, а решту сміття – в інший. Люди самі прекрасно все розуміють», – запевняє вона.

Але навіть за наявності декількох свідомих підприємців, у розпал сезону залишається багато відходів, придатних для переробки, зауважує еколекторка проєкту Валентина Абалмасова: «ПЕТ та скляні пляшки, бляшані банки та інше… Для підприємств ціна на вивезення сміття набагато вища, ніж для нас, жителів багатоквартирних будинків. Крім того, на наш гаманець не впливає, скільки сміття ми викинемо. А ось для готельного бізнесу тариф розраховується відповідно до загальної ваги сміття. В середньому під час сезону великий бак об’ємом 1100 літрів заповнюється за пару діб, вивезти його коштує 150 грн. Тому закладам відпочинку вигідно сортувати відходи, здавати їх на переробку та отримувати за це гроші, плюс сприяти екосвідомому розвитку клієнтів та персоналу. Факт сортування відходів говорить про рівень цивілізованості, відповідальності та сталості бізнесу» .

Не всі готелі готові сортувати відходи і вважають це складною справою. Тому, щоб підвищити інтерес до теми сортування та переробки, команда організувала у жовтні виставку «Re-more» в Центрі сучасного мистецтва ім. Куїнджі у Маріуполі. В експозиції були картини маріупольських пейзажів, створені з пластикових кришок. Цю ініціативу робила велика команда з 10 осіб, серед яких представники ІГ «Маріуполь Сортує», БО “БФ Діалог громад”, Зеленої Ради та ГО «Еко Джанк».

«Коли я вперше побачила картини, то мене дуже вразило, як з простих кришечок можна зробити такий екошедевр. Ці експонати спонукають замислитися щодо шкоди, яку людство завдає природі, а саме морю. Я б сама з задоволенням взяла б пару уроків такого «малювання» кришечками, бо це точно заспокоює та дає можливість побути на самоті з собою, зі своїми думками» – розповіла відвідувачка виставки Оксана Ніколаєнко.

Центр Куїнджі 9edbc

Центр Куїнджі 2 4bee9Також активісти ГО «ЕКО ГУРТ» влітку 2021 року планують встановили екоскульптури для збору пластику на пляжах Маріуполя, які назвали «Re-Mo-Re». Ця ініціатива у партнерстві із Зеленою Радою Маріуполя передбачає розташування інсталяцій на пляжах у вигляді величезних тварин, яких треба «погодувати» пластиком. Ці витвори мистецтва, на думку екогуртівців, сприятимуть очищенню пляжів від пластикових відходів, залучать і дітей, і дорослих до сортування відходів.

Еко-активісти планують у подальшому розвивати партнерство серед підприємств галузі гостинності Азовського узбережжя (і не тільки Донеччини) з об’єднанням підприємців-переробників відходів, покращувати імідж готелів, розбудовувати громадянську екокультуру.

Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності підприємств галузі гостинності та покращення іміджу готелів Азовського узбережжя, як соціально відповідальних бізнесів, через розвиток партнерства з кластером підприємців-переробників відходів, створення сортувальних станцій та надання послуг базам відпочинку з вивозу відсортованих відходів» реалізовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контактна особа:

Валентина Абалмасова, [email protected], 098 082 4587.

7. Зал очікування 6732e

Операцію на судинах серця мешканцям півдня Донеччини роблять за годину

Надати допомогу пацієнту з гострим інфарктом міокарду за лічені хвилини – аж ніяк не фантастика. Саме так діють фахівці КНП “Маріупольська міська лікарня швидкої медичної […]

Екоскульптура на пляжі 21cb7

Екоактивісти піклуються про чистоту Азовського моря: 50 тон вторинної сировини вже відправили на переробку 

Готелі та хостели Маріупольського району в рамках конкурсу началися впроваджувати роздільний збір відходів. В рамках змагання за три місяці осені більше 50 тон вторинної сировини […]

76 69e15

Що спільного у розвитку громад Донеччини та Львівщини?

12 жовтня на базі Краматорського АКМЦ відбувся онлайн відеоміст Львів-Краматорськ: «Адміністративна реформа в Україні та аналіз досвіду діяльності новостворених об’єднаних територіальних громад Львівщини та Донеччини», […]

IMG 3095 2e607

Молодь Донбасу запрошують долучитися до тренінгів «Влада і молодіжна громада»

Тренінг «Влада і молодіжна громада» допоможе учасникам ознайомитись з темами: реформи в Україні, роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також молодіжної політики […]

1 1 2f0c2

  Легальна зайнятість в Україні чи робота за кордоном? За та проти

Всебічне  інформування населення щодо ризиків нелегальної трудової міграції  дозволяє шукачам роботи свідомо і виважено підійти до вибору місця працевлаштування та легального оформлення трудових відносин у […]