Main menu

Молодь Донбасу запрошують долучитися до тренінгів «Влада і молодіжна громада»

IMG 3095 2e607Тренінг «Влада і молодіжна громада» допоможе учасникам ознайомитись з темами: реформи в Україні, роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також молодіжної політики на національному, регіональному, місцевому рівні та взаємодії молодіжних громад і органів влади. Учасники: молодь віком 18-35 р. з Донецької області з-поміж представників закладів вищої освіти, громадських організацій, молодіжних центрів, молодіжних рад тощо. Проєкт має на меті просвіту молоді, формування активної та свідомої життєвої позиції. На тренінгах учасники не лише здобувають теоретичні знання, а й мають змогу опанувати практичні інструменти  спілкування з місцевою владою.

«Ми вважаємо, що наш проєкт є досить важливим, оскільки допомагає молоді бути обізнаними та свідомо впливати на власне майбутнє та майбутнє нашої країни. Стажування дозволяє з середини ознайомитись з особливостями роботи органів влади, спробувати власні сили та отримати рекомендаційного листа. Торік трьом стажистам після проходження стажування було запропоновано роботу у департаментах», - говорить представниця громадської організації «Молодь Сходу України» Софія Березка.
Проєкт громадська організація "Молодь Сходу України" проводить вже вдруге. Минулого разу реалізацію проєкту вдалося провести за підтримки «U-LEAD з Європою» і він був дещо менший. Цього року межі проведення тренінгу вдалося розширити, і тепер він охоплює п‘ять міст Донецької області: Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь та Бахмут. Збільшили й кількість учасників та місць для стажування — на конкурсній основі буде відібрано двадцять стажистів. Проведення цьогорічного тренінгу стало можливим за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та організації «Центр Експертизи Політики».
Окрім тренінгів в рамках проєкту для учасників заплановані зустрічі з чиновниками та депутатами, а також екскурсії, зокрема, до Верховної Ради України.
Експертками проєкту виступають: Олена Іванченко голова Громадської організації «Центр Експертизи Політики», керівниця освітніх та молодіжних проєктів, тренерка, експертка з питань децентралізації та реалізації реформ в Україні, державної служби та місцевого самоврядування, з питань молодіжної політики, була депутаткою Сквирської районної ради сьомого скликання та Київської обласної ради шостого скликання.
А також Оксана Ступак — заступниця ГО "Молодь Сходу України", кандидат педагогічних, доцентка кафедри менеджменту, авторка та координаторка проєкту Громадянська просвіта молоді на Сході України», «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону».

Усі учасники тренінгів матимуть змогу брати участь у відео-конкурсі для відбору стажерів у департаментах ДонОДА. У Бахмуті тренінг відбудеться 3-4 жовтня (дедлайн для реєстрації – 27 вересня). Тренінг триватиме з 10.30 до 16.00 год.

Для реєстрації у тренінгах необхідно обов’язково заповнити он-лайн анкету учасника проєкту "Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада" за посиланням https://forms.gle/b3KjVKrNdN9yDbar8 

Листопад-грудень – стажування 20 учасників тренінгів у департаментах і управліннях Донецької облдержадміністрації. Програма стажування та кандидатури будуть оговорені окремо з кожним підрозділом, що погодиться взяти на стажування учасника проекту.

Листопад – тренінги з проєктного менеджменту, діалогової комунікації, зустрічі з чиновниками та депутатами для стажерів.

Грудень – ознайомча екскурсія до Верховної ради, навчальна поїздка до м. Ірпінь, зустріч з Київської обласною молодіжною радою для стажерів.

Січень – Форум в Святогірську (презентація проєктів стажерів, обговорення з представниками ОДА)

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

+380501741819, e-mail: stupak.oksana.ua@gmail.com – Ступак Оксана, регіональна координаторка проєкту.

Серія дводенних тренінгів «Влада і молодіжна громада» є частиною проєкту «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада», який реалізується громадською організацією «Центр Експертизи Політики» з ГО «Молодь Сходу України» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.