Main menu

ТОП 5: як правильно заряджати гаджети та економити електроенергію

Не любите читати інструкції, але хочете заощаджувати електроенергію та уникнути технічних несправностей, читайте поради від постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO.

  1. використовуйте оригінальний зарядний пристрій до кожного гаджету;
  2. не залишайте надовго пристрій повністю розрядженим;
  3. підзаряджайте гаджет, коли залишається не більше 20% заряду (чим більше циклів заряду, тим ресурc зарядки та його ефективність швидше знижуються);
  4. не залишайте смартфон або планшет підключеними до електромережі після 100% зарядки (це може призвести до перегрівання і зменшення ресурсу акумулятора і додаткової витрати електроенергії);
  5. якщо вам потрібно швидко зарядити гаджет, краще ним не користуйтесь в цей час або переведіть у режим «у літаку».

Повідомляє Прес-служба YASNO у Донецькій області.

Одним із дієвих способів, який дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію, є встановлення двозонного лічильника, що входить до набору Розумний Watt.

Якщо перенести заряджання гаджетів на період з 23:00 до 7:00, то це дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію, яка споживається вночі.

Розумний Watt – це набір енергоефективних приладів, який кожен може підібрати індивідуально, враховуючи свої витрати електроенергії і побажання щодо економії. Замовити набір можна через інтернет на сайті YASNO або в будь-якому енергоофісі Донеччини з послугою встановлення «під ключ».

«Сьогодні більшість сімей користуються вдома багатьма гаджетами, що безпосередньо впливає на рівень енергоспоживання. Ми рекомендуємо способи для зменшення суми в платіжці за світло без обмежень у комфорті. Один із таких – це енергоефективний набір Розумний Watt. Вже більше 40 тисяч жителів Донеччини користуються двозонним лічильником і щодня економлять на оплаті за електроенергію до 50%», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.