Main menu

Тимбілдинг очами школярів

DSC 0265 805d0Щоб урізноманітнити час проводження учнів поза школою, батьки разом з вчителями однієї з часовоярськіх шкіл вирішили проводити різні активності для своїх дітей. Спочатку був день здоров'я, на черзі цікаві майстер-класи.

"Завдяки такому відпочинку на природі, разом з батьками, класним вчителем, наші діти навчались, як треба поводити себе у команді, як можна працювати у колективі. Бо в школі діти одні, а за її рамками вони інші. Мета цього заходу була згуртувати дітей, навчити їх дружити", - розповіла мати одного з учеників Любов Родна.   

Діти грали в різні естафети, квести, пізнавальні змагання. Батьки приготували смачний сніданок, для якого діти збирали хворост. Всім було весело та цікаво.

DSC 0174 5cccb

DSC 0280 ecd26 "У затишку на килимках зібралися всі разом – батьки і діти. Саме в такі хвилини діти відчули себе частиною цілого колективу, відчули  підтримку близьких людей", - сказала класний керівник Ольга Морозова, ЗОШ №17.

У подальшому батьки планують постійно проводити різні активності, майстер-класи з рукоділля, щоб діти могли отримувати знання і у неформальній обстановці.