Війскові на позиції / фото 24 ОМБр імені короля Данила
Днями росія знову озвучила свій “мирний план“, який насправді є маскуванням подальшої агресії та уникненням відповідальності за злочини в Україні з 2014 року. Українські захисники тим часом продовжують обороняти Часів Яр, який останніми тижнями намагаються окупувати росіяни.
Російські війська намагаються просунутися вглиб української території поблизу Часів Яру на Донеччині. Однак мінометники 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила зупиняють ворога, завдаючи потужних ударів по його позиціях.
Високоточні мінометні обстріли знищують живу силу та техніку російських загарбників.
Воїни ЗСУ / фото 24 ОМБр імені короля Данила
Військовослужбовці в бою / фото 24 ОМБр імені короля Данила
Військовослужбовець / фото 24 ОМБр імені короля Данила
Воїн ЗСУ оглядає зброю / фото 24 ОМБр імені короля Данила
Військові ЗСУ / фото 24 ОМБр імені короля Данила
Відпрацювання по противнику / фото 24 ОМБр імені короля Данила
“Ми думаємо лише про Перемогу та її наближення, адже жодного миру без перемоги не буває, – наголошують українські воїни. -Ніхто не хоче миру, як ми, але говорити про мир без Перемоги — це обговорювати шляхи уникнення росією відповідальності за злочини в Україні, перелік яких вона розпочала ще у 2014 році”.
Виїзд тварин за кордон / фото Київської міської державної адміністраціїо
Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і підготовки перетнути кордон із твариною не вдасться.
Детальніше про те, що потрібно зробити для того, щоб виїхати з домашнім улюбленцем за кордон — у матеріалі Бахмут IN.UA.
Як перетнути кордон з домашніми тваринами
Для перетину кордону з тваринами необхідно мати при собі повний пакет документів і відповідати ряду вимог. Наприклад, тварина, яку вивозять за кордон, повинна:
бути чипованою;
щепленою проти сказу не раніше ніж за 30 днів до виїзду, при цьому щеплення має бути зроблене тільки після чипування;
пройти тест на антитіла, який здається через 30 днів після вакцинації;
мати довідку про стан здоров’я, видану за п’ять днів до виїзду;
мати міжнародний ветеринарний сертифікат.
Крім того, тварина повинна мати паспорт європейського зразка, у якому міститься така інформація:
позначка про комплексну вакцинацію проти вірусних хвороб (остання вакцинація повинна бути проведена не пізніше ніж за 30 днів і не раніше ніж за один рік до дати від’їзду);
фото тварини до досягнення нею одного року;
позначка про чипування із зазначенням дати та місця введення мікрочипа;
інформація про вакцинацію проти сказу (назва вакцини, підпис, печатка, дата);
дані про обробку проти ектопаразитів (бліх) і ендопаразитів (глистів).
Зазначимо, що громадянин або громадянка можуть за раз перевозити не більше ніж п’ять тварин — інакше це вже вважається комерційним перевезенням.
Чекліст: що потрібно зробити для успішного перетину кордону
Перш за все, варто заздалегідь — щонайменше за 4 місяці до подорожі — ознайомитися з вимогами країни, до якої планується поїздка. Це допоможе уникнути зайвих труднощів на кордоні.
Також за 4 місяці до виїзду необхідно провести чипування тварини та зробити щеплення, зокрема — від сказу. Уся інформація має бути внесена до офіційного ветеринарного паспорта.
Приблизно за 3 місяці до виїзду потрібно здати аналіз крові тварини для перевірки на наявність антитіл до вірусу сказу — це обов’язкова вимога для в’їзду до більшості країн ЄС.
За 72 години до виїзду необхідно звернутися до територіального органу Держпродспоживслужби, де оформлюються міжнародний ветеринарний сертифікат і довідка за формою Ф-1.
Після виконання всіх процедур і оформлення необхідних документів ви зможете безперешкодно та безпечно перетнути кордон разом із домашнім улюбленцем.
Читайте також:
Обов’язкова реєстрація тварин у ЦНАП: що покращить нова послуга — пояснює Марина Шажко
Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало атмосферу єднання з природою.
Редакція Бахмут IN.UA згадує, як виглядало селище у серпні 2019 року. Публікуємо фото бахмутянина Олександра Сотнікова.
Васюківка у серпні 2019: фоторепортаж
Васюківка — звичайне село Бахмутського району, яке жило спокійним життям біля заказника Палімбія. У серпні 2019 року тут панували мир і буденне сільське життя.
Пропонована добірка складається з десяти фотографій, які бахмутянин Олександр Сотніков опублікував на своїй сторінці у Facebook. Усі світлини датовані серпнем 2019 року.
Центр селища та пам’ятник ветеранам Другої світової війни / фото Олександр Сотников
Один з будинків у селищі / фото Олександр Сотников
Вулиці та житлові будинки / фото Олександр Сотников
Магазин, де місцеві купували різні речі / фото Олександр Сотников
Селище розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, а тому мало мальовничу природу / фото Олександр Сотников
Адміністративна будівля у селі / фото Олександр Сотников
Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і […]
Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало […]
Бахмутянка Олена Голубцова — носійка рідкісного ремесла, яке сьогодні майже забуте. Алебастрову ліпнину, декоративний елемент інтер’єрів, її родина почала виготовляти ще в 1930-х роках. Тоді […]
4 липня 2025 року відбувся черговий обмін, у результаті якого до України повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, ССО, Прикордонної […]
4 липня 2025 року відбувся черговий обмін полоненими. До України повернулися військові з категорій “поранені і важкохворі”, а також “молодші за 25 років”. Серед них […]