Main menu

У Броварах працює Бахмутська лікарня, яка надає послуги для дітей з неврологічними захворюваннями

337147392 132252749606879 1913754444588460506 n 6f00eВже близько пів року у місті Бровари Київської області працює лікувально-діагностичний центр, це структурний підрозділ КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут». Медзаклад, єдиний в Броварах, надає послуги з реабілітації дітей, що мають неврологічні захворювання.

Про це повідомляє депутат бахмутської міської ради Ганна Петриєнко-Полухіна.

Медзаклад успішно працює, постійно розширює спектр надання медичних послуг і користується попитом як серед бахмутян, так і місцевого населення. У лікарні надають  стаціонарну й амбулаторну допомогу. Прийом ведуть 43 лікарі, лікарня має дві операційні кімнати та стаціонар на 10 ліжок. Надається хірургічна допомога за напрямом «Хірургія одного дня».

В лікарні також надаються послуги з реабілітації дітей і дорослих. До речі, Бахмутська лікарня - єдиний медзаклад у Броварах, що надає послуги з реабілітації дітей, які мають неврологічні захворювання.

Нещодавно для лікарні придбали ЛОР-комбайн - це новітнє обладнання для забезпечення діагностичних та лікувально-профілактичних процедур для пацієнтів з ЛОР-захворюваннями.  

Проводиться обстеження і спостереження вагітних, виконуються й спеціальні діагностичні послуги: гастроскопія, колоноскопія, гістероскопія.

Також тут проводять комп’ютерну томографію, є апарати ультразвукової діагностики, рентгенапарат та інше надсучасне діагностичне обладнання. Є клініко-діагностична лабораторія, стоматологічні кабінети. Нагадаємо, раніше ми писали, що для бахмутян відкриють два медичні центри.

Фото: Ганна Петриєнко-Полухіна

Читайте також: Що робити, якщо родич помер за кордоном: інструкція

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!